Bon Iver: reedycja EP-ki „Blood Bank”. Koncert w Polsce!

27 marca, nakładem wytwórni Jagjaguwar, z okazji 10-tej rocznicy wydania ukaże się reedycja EP-ki Bon Iver „Blood Bank”! Na mini albumie znajdą się oryginalne wersje 4 utworów oraz ich wersje live, które zostały zarejestrowane w trakcie występów w Sztokholmie, Dallas, Londynie i Paryżu. Podobnie jak w przypadku pierwszego wydania „Blood Bank”, reedycja ukazuje ewolucję Bon Iver w miarę jak projekt poszerza swoje obszary brzmieniowe. 

Tytułowy utwór w wersji na żywo to pierwszy zwiastun wydawnictwa. 

Utwory z kultowej EP-ki zostały zaprezentowane podczas trasy koncertowej w 2019 r. przy okazji promocji ostatniego albumu „i, i”. W 2020 r. Bon Iver powraca ze swoim występami i 5 listopada zagra na warszawskim Torwarze. Bilety trafią do sprzedaży już 24 stycznia!

Już w najbliższy poniedziałek, w nocy, zostaną rozdane najważniejsze nagrody w branży muzycznej w Stanach Zjednoczonych – GRAMMY Awards.  Bon Iver, za krążek „i, i”, otrzymał nominację w czterech kategoriach: Album of the Year, Record of The Year (‚Hey, Ma”), Best Alternative Music Album oraz Best Recording Package. 

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny