Debiut muzyczny 17-latki – poznaj nadchodzącą gwiazdę sceny

Debiutancka piosenka „dimension” jest zapowiedzią kolejnych utworów zebranych na EP, które już niedługo ujrzą światło dzienne. Wokalistka postawiła na delikatny, intymny klimat. Dojrzale buduje nastrój i wyraźnie określa kierunki muzyczne, w których czuje się najlepiej, czyli songwriterski (soft) pop, czy indie.
Zosia Sławińska to 17-letnia wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów. Od dziecka szkoli się wokalnie i gra na instrumentach. Ukończyła Szkołę Muzyczną I Stopnia w Gdyni w klasie skrzypiec. Jest finalistką IV edycji The Voice Kids w drużynie Dawida Kwiatkowskiego. To właśnie ten program dał jej odwagę i motywację do stworzenia autorskich piosenek i wyjścia z nimi szeroko do publiczności. Dzięki pomocy producenta Krisa Górskiego i Arka „Fismolla” Glenskapowstało 5 pierwszych autorskich utworów Zosi.

Pierwszym singlem zapowiadającym EP-kę jest bardzo nastrojowy, wysublimowany utwór „dimension”.

Utwór jest zwieńczeniem mojej muzycznej podróży do punktu, w którym już jestem pewna, że chcę dalej tworzyć… To historia pewnej relacji, o której opowiadam pozostawiając poczucie nadziei, że po tak wielu rozczarowaniach jeszcze może być dobrze. – Chciałabym, żeby moja muzyka ukazywała głębię każdego uczucia, ale i zostawiała pole do własnej interpretacji, była piękna i tak prosta do poczucia, a jednak nieoczywista. I choć dopiero zaczynam tę przygodę, mam nadzieję, że mój muzyczny świat was zaciekawi i będziecie chcieli go odwiedzać.

Tak o swoim autorskim debiucie mówi jego autorka i współkompozytorka

Singiel, to pełna emocji podróż przez wnętrze i uczucia wokalistki. Pozostawiła jednak otwartą furtkę dla słuchaczy.
Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.