Debiutancki album sanah – „Królowa Dram” w wersji Deluxe ponownie na 1 miejscu na empik.com

Artystka znana z takich hitów jak „Szampan”, „Melodia” czy najnowszego „Królowa Dram”, przygotowuje się obecnie do wydania swojej pierwszej długogrającej plyty. Wydawnictwo zatytułowane „Królowa Dram” ukaże się już w tym tygodniu – 8 maja (piątek).

Tydzień przed premierą, płyta „Królowa Dram” trafiła na 3 miejsce bestsellerów Empiku, a właśnie dziś wskoczyła na 1 miejsce detronizując m.in nową płytę rapera Quebonafide!

By przybliżyć brzmienie materiału znajdującego się na nadchodzącym krążku, sanah wydaje co jakiś czas to nowe utwory. Dopiero co drugi singiel „Melodia” trafił do rozgłośni radiowych, a nie przeszkodziło to artystce w wydaniu w ubiegły piątek (1 maja) kolejnego singla tym razem tytułowej „Królowa Dram” razem z teledyskiem. W serwisie YouTube w ciągu 24 godzin utwór trafił na 4 miejsce na karcie i zebrał ponad 350 tysięcy wyświetleń.

Nowa płyta sanah ukaże się w czterech wersjach: standard (13 utworów), deluxe (2CD – 1CD – 13 utworów, 2CD – 6 utworów), na vinylu oraz super deluxe box, który zawiera 5 zdjęć artystki, odręcznie napisane teksty przez samą sanah w zeszycie, wersję deluxe płyty CD, płyta vinylowa, oraz dodatkowy drugi czarny krążek z czterema wersjami demo znanych już piosenek w anglojęzycznych wersjach m.in „Królowa Dram”.

https://www.empik.com/krolowa-dram-deluxe-edition-sanah,p1239443624,muzyka-p

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny