Wybieram Kulturę
Aktualności muzyczne, relacje, recenzje płyt, wywiady, artykuły, informacje o imprezach oraz baza artystów i płyt.

Dobre „Prognozy” Clock Machine na przyszłość

0
Krakowski zespół Clock Machine zaprezentował dziś swój nowy utwór pt. „Prognozy”. Kawałek porwie nas w świat najróżniejszych emocji, ale też niepewności. Poczujemy wszystkie te uniesienia, miłości, nienawiści radości, smutki, życiowe lekcje. Żyjemy w czasach, w których przeżywamy więcej i intensywniej niż kiedykolwiek. Jednak, im jesteśmy starsi, im bardziej brniemy w życiowe labirynty, tym mniej czujemy, że wiemy cokolwiek.
 
Utworu „Prognozy” można posłuchać tutaj: http://smarturl.it/ClockMachinePrognozy
 
Dzisiaj (31.10) o godzinie 17:00 odbędzie się premiera teledysku do utworu „Prognozy” w serwisie YouTube. Klip i singiel zwiastują nową, zupełnie odmienną płytę Clock Machine. Usłyszymy na niej, jak zespół dogłębnie analizuje różne oblicza relacji międzyludzkich. Jak mówi o próbach odnalezienia wspólnego języka z drugim człowiekiem. O słodkich sukcesach i gorzkich porażkach. Nowy krążek będzie miał swoją premierę na początku 2019 roku. Zespół można także zobaczyć na koncertach w całej Polsce.
 
W skład zespołu wchodzą Igor „Igo” Walaszek – wokal, Kuba Wojtas – gitara, Konrad Nikiel – bas, Piotr Wykurz- perkusja, Marcin Pater – produkcja/realizacja dźwięku.
%d bloggers like this: