EMELI SANDÉ łączy siły z Nilem Rodgersem w nowym utworze!!!

fot. Jill Furmanovsky

Znana na całym świecie brytyjska wokalistka Emeli Sandé udostępnia swój najnowszy singiel, pełen energii, dyskotekowy hit z udziałem wielokrotnego zdobywcy nagrody GRAMMY, kompozytora, producenta, aranżera i gitarzysty Nile’a Rodgersa.


„Czuję się bardzo uprzywilejowana, że mogę tworzyć z Nilem Rodgersem. Jest legendarnym muzykiem i producentem, prawdziwą ikoną muzyki. Jego pokora i pasja tak bardzo zainspirowały mnie podczas tworzenia tego utworu, iż czuję, że ekscytacja i pozytywność w studiu przenosi się przez piosenkę. Jestem bardzo dumna z „When Someone Loves You” i mam nadzieję, że przyniesie radość każdemu słuchaczowi” – mówi Emeli

„Uwielbiam pracować z Emeli, ma wyjątkowy talent, ale nigdy nie widziałem jej tak szczęśliwej i pełnej życia jak teraz. Odnalazła siebie i miło mi to obserwować” – dodaje Rodgers.

Singiel, którego premiera odbyła się dzisiaj w programie BBC Radio 2 Breakfast Show, poprzedza występ duetu na żywo, który odbędzie się 18 września w Leeds w Temple Newsam.

Na początku tego roku Emeli Sandé wydała, uznany przez krytyków, album „Let’s Say For Instance”.  Krążek ma ponad 20 milionów odtworzeń na platformach streamingowych, a jego autorką i producentką jest Emeli, która współpracowała z F A L L E N, Naughty Boyem, Bookerem T, Ollie Greenem, Henri Daviesem i innymi. „Let’s Say For Instance” to jej pierwsze wydawnictwo w niezależnej wytwórni i zupełnie nowa era ekspansywnego artyzmu po dekadzie na scenie i na falach radiowych. Szesnastoutworowy album zawiera single „There Isn’t Much”, „Brighter Days”, „Look What You’ve Done”, „Family”, a także „Ready To Love”.
Mając pełną kontrolę twórczą, Emeli uwalnia się od oczekiwań innych, wykorzystując swoje wszechstronne umiejętności jako muzyk, autorka tekstów, producentka i wokalistka w nowy, wszechstronny sposób. Według jej słów: ”oda do odporności, odrodzenia i odnowy”.

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.