Enea Spring Break x Agora Muzyka Showcase

Po wielu przeszkodach związanych z epidemią Koronawirusa, organizatorzy Enea Spring Break Showcase Festival & Conference są gotowi, by ogłosić kolejnych artystów, którzy wystąpią na tegorocznej edycji Festiwalu! W tym roku nie spotkamy się, tak jak poprzednio pod koniec kwietnia. Z przyczyn wiadomych podjęto decyzję o przeniesieniu Spring Break’a na miesiąc wrzesień. Dokładna data to 10-12 września 2020.

Podobnie jak w zeszłym roku line-up zapełnią artyści z wytwórni Agora, a są to: Renata Przemyk, Bisz/Radex, Fismoll oraz Bartek Królik.

Dlaczego warto wybrać się na ten konkretny Showcase? A na przykład dlatego, że Renata Przemyk w tym roku obchodzi swoje 30 – lecie na scenie muzycznej! Już 8 maja do sklepów muzycznych oraz na serwisy streamingowe trafi jej najnowszy album Renata Przemyk i Mężczyźni. Nadchodzącą płytę promuje singiel Kłamiesz w duecie z raperem Vienio.

Jest też Bartek Królik – współzałożyciel i członek grupy Sistars w latach 2001-2012, jest również związany z zespołem Łąki Łan, a od 2008 roku gra w zespole Agnieszki Chylińskiej. Bartek wydał w tym roku debiutancki album Pan od Muzyki, który od 28 lutego jest dostępny do zakupu oraz do słuchania.

Fismoll, jego twórczość jest porównywana do Ólafura Arnaldsa oraz zespołów Bon Iver i Sigur Rós. W 2019 roku wydał nowy singiel Nos, który zwiastuje jego czwarte wydawnictwo.

I pora na hiphopowy duet Bisz/Radex – Panowie mają na swoim koncie dwa studyjne albumy Wilczy Humor oraz Duch Oporu

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.