ESTRADA W PAWILONIE – NOWY CYKL KONCERTOWY W POZNANIU

Legendarny Afrojax
10.10.18, g. 20:00, Pawilon, ul. Ewangelicka 1
Bilety: 20 zł do końca września / 25 zł od początku października / 30 zł w dniu koncertu
dostępne na bilety24.pl oraz w kasie Kina Muza (ul. Masztalarska 8)

Legendarny Afrojax jest brutalny, inwazyjny i turpistyczny, a w opiewaniu ohydy nie ma sobie równych w kraju, co potwierdzają liczni dziennikarze i menele spod śmietników. Zobaczcie to, co się odzobaczyć nie da, usłyszcie pieśni straszliwej tęsknoty i także potwierdźcie. W programie występu artysty znajdą się utwory z jego trzech wydanych do tej pory solowych płyt, jednej jeszcze nie wydanej oraz przykre niespodzianki.
Koncert tylko dla dorosłych.

Kwiat Jabłoni
26.10.18, g. 20:00, Pawilon, ul. Ewangelicka 1
Bilety: WYPRZEDANE

Bratersko-siostrzany duet folk-elektroniczny. W ich repertuarze dominują polskie, autorskie piosenki o intrygujących tekstach i porywającej warstwie muzycznej łączącej akustyczne instrumenty z elektroniką.

Leski
8.11.18, g. 20:00, Pawilon, ul. Ewangelicka 1
Bilety: 30 zł do końca września / 35 zł do końca październia / 40 zł w listopadzie i w dniu koncertu
dostępne na bilety24.pl oraz w kasie Kina Muza (ul. Masztalarska 8)

Drugi, autorski album Leskiego Miłość. Strona B., to jedenaście historii opowiadających o zakrętach, pułapkach i krawędziach miłości. Pierwsza płyta Splot była płytą marzyciela. Miłość. Strona B. jest opowieścią faceta, który nadal nie boi się marzyć, ale też mocno stąpa po ziemi. Inspiruje go codzienność, bo to w niej dzieją się najciekawsze i najbardziej emocjonujące rzeczy.

Estrada Poznańska to instytucja kultury i rozrywki działająca od ponad 60 lat. To także Kino Muza i Poznański Dom Tramwajarza. Estrada organizuje kwalifikujący do Oscarów® Międzynarodowy Festiwal Filmów Animowanych Animator, festiwal Cały Poznań Ukulele, cykl teatralny Dzieciaki na Piętrze, a od 2018 roku nowy muzyczny projekt w Scenie na Piętrze o nazwie beat2beat. Instytucja jest również organizatorem letnich wydarzeń kulturalnych, odbywających się w różnych dzielnicach Poznania. W tegorocznej edycji „Lata z Estradą” uczestniczyło niemal 40 000 osób.
Więcej informacji: estrada.poznan.pl

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.