Fisz Emade Tworzywo sprawią, że poczujesz się jak w niebie

Fisz Emade Tworzywo prezentują drugi singiel z płyty „Radar”, czyli  utwór „Jestem w niebie”.  Po wielu tygodniach królowania w radiostacjach, na Liście Przebojów Programu Trzeciego i świetnych wynikach w serwisach streamingowych kawałka „Dwa Ognie”, nadszedł czas na pokazanie innego oblicza ich najnowszej płyty.

Pod tym linkiem możecie kupić płytę i posłuchać nowego singla „Jestem w niebie”: http://smarturl.it/fiszemaderadar

Po udanych trasach koncertowych i świetnie przyjętej płycie „Drony”, Fisz Emade tworzywo powrócili z nowym albumem „Radar”. Tym razem panowie sięgneli do muzycznego tygla lat 80., inspirując się muzyką disco, ale też rockiem – zarówno klasyczną Americaną, jak i krautrockiem. Znajdziemy tu utrzymane w klimacie dla lat 80. bity, mocne rockowe solo i syntezatorowe dźwięki, które w rękach znakomitych muzyków zespołu TWORZYWO oczarowują swoim niezwykłym klimatem retro. 

Ta interpretacja dźwięków lat 80. zabiera nas w piękną sentymentalną podróż – to „muzyka drogi“. Z jednej strony daje wytchnienie, z drugiej zmusza do wyostrzenia zmysłów. Nastawienia swojego własnego „radaru”. Melancholijna, ale i ironiczna. Opowiada historie miłosną w trudnych, rozpolitykowanych i niepewnych czasach. Autorem tekstów jest jak zwykle Bartek „Fisz” Waglewski. Za ścieżkę dźwiękową odpowiada niezmiennie Piotr „Emade” Waglewski. 

Po wielu wyprzedanych koncertach  macie ostatnią możliwość zobaczenia Fisz Emade Tworzywo w trasie „Radar” będzie w Starym Maneżu 12 kwietnia w Gdańsku (ostatnie bilety na https://www.interticket.pl/program/fisz-emade-tworzywo-premiera-nowej-plyty-radar-4600), 14 kwietnia w Warszawie i 26 kwietnia w Legnicy.

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny