Fixation wystąpi przed Annisokay w Warszawie i Krakowie

Młoda norweska grupa wyda swój debiutancki album i ruszy w jesienną trasę u boku Niemców!


Norweskie Fixation ma na koncie alt-metalowo przebojową EP-kę “Global Suicide”, a ich debiutancki album wyjdzie we wrześniu.

Grupa zachwyciła m.in. publikę festiwalu Eurosonic i już jesienią pierwszy raz zagra u nas!


Tytani niemieckiego post-hardcore’u zagrają dwa koncerty w naszym kraju! Gdy Annisokay grają metalcore pocięty post-hardcorem, wierzy się im w stu procentach. Uwierzycie im też na żywo, już tej jesieni! Annisokay bilety w sprzedaży
  • 21 X 2023 / Kraków, Kwadrat
  • 22 X 2023 / Warszawa, Proxima

O zespole Annisokay

W okolicach “Devil May Care” z 2016 roku Annisokay szturmem wdarło się w świat rock/metalowej popularności. Lata szlifowania rzemiosła przyniosły imponujące efekty, ponieważ kapela zawrotnym tempie rozwijała swoje umiejętności na polu skrajnie emocjonalnego metalco-re’u i post-hardcore’u. W związku z tym słuchacze docenili nie tylko sukcesywnie rozwijany warsz-tat, ale przede wszystkim maksymalnie rozedgraną emocjonalność – jak to w metalcorze i post-hc. Annisokay nie szminkuje niczego i nie próbuje udawać kogoś innego. To wrzask prosto z trzewi, a nie wyreżyserowany teatrzyk. Z płyt działa wspaniale, a wyobraźcie sobie, ile zyskuje w wypadku konfrontacji na żywo.
Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.