Gono prezentuje singiel wyprodukowany z Michałem Aniołem

Utwór “Typ Atleta” jest odpowiedzią artystki na kryzys relacyjny pokolenia millenialsów. W sposób bezkompromisowy rozprawia się z tytułowym Atletą, który w relacjach toczy grę daleką od zasad fair play. Uczucia są częstą rozprawką utworów, ale ten niemalże przeszywa swoją szczerością od pierwszych wersów.  Za produkcję utworu odpowiada Michał Anioł, jeden z najbardziej docenionych producentów ostatnich lat. Zderzenie tanecznego bitu z tekstem, który bezwzględnie opisuje przebieg relacji dwóch osób bez happy endu,  to znak rozpoznawczy GONO. Zarówno w singlu “Typ Atleta” jak i w  pierwszym singlu-“Honda” artystka nie pozostawia słuchacza obojętnym na opowiadaną przed siebie (a może i swoją?)  historię.

„aktorstwo to moja pasja i zawód, ale to muzyka jest ze mną od zawsze. Kiedy tworzę własne piosenki, czuję totalne spełnienie. Mogę się w nich… wyżyć. i czuję, że mam z czego. Jeśli moje numery poruszą sercem i wrażliwością chociaż jednej osoby to warto, żebym to robiła. Niech pierwszy rzuci kamieniem ten, co „typa Atlety” (czy „atletki”) nigdy nie spotkał lub nie pokochał. Czuję, że z tekstem tej piosenki może utożsamić się wiele osób, mam ochotę wyrazić swój sprzeciw wobec takich historii i czuję ogromną satysfakcję, że mogę to zrobić prezentując swoje autorskie piosenki. A ten, kto będzie chciał potańczyć do świetnej muzyki, nie zważając na tekst, na pewno również poczuje charakterystyczny beat jednego z najlepszych producentów w Polsce.” – mówi Gono.

Gono, czyli Małgorzata Majerska to młoda wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów oraz  aktorka telewizyjna również występująca na deskach teatrów. Po ukończeniu Akademii Teatralnej w Warszawie rozpoczęła pracę nad debiutanckim albumem muzycznym. Pomimo młodego wieku ma na koncie spory bagaż doświadczeń, który bezkompromisowo i zero-jedynkowo opisuje w swoich tekstach. Gono to niebywała kobieca siła, ambicja, współpraca z najlepszymi producentami i bezgraniczna szczerość. 

Utwór powstał w ramach programu stypendialnego Fundacji Fabryki Norblina. Music Masterclass to formuła stypendialna skierowana do wyrazistych, utalentowanych osobistości ze świata muzyki, które chcą rozwijać i szlifować swoją karierę pod okiem najlepszych. Music Masterclass opiera swój koncept na czerpaniu wiedzy oraz inspiracji z relacji „Mistrz i Podopieczny”. Role mistrzów zgodzili się objąć: Hania Rani, Natalia Przybysz, Adam Sztaba, Marek Napiórkowski, Piotr Metz, Kuba Badach i Andrzej Smolik. 

Patronami medialnymi Music Masterclass są: Vogue Polska, Wyborcza.pl, Radio Nowy Świat, Onet.pl, CGM.pl oraz JazzSoul.pl. Partnerami programu są także serwis streamingowy TIDAL, dystrybutor treści cyfrowych Independent Digital oraz kancelaria prawna Leśnodorski Ślusarek i Wspólnicy.

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.