JAIN powraca z kontynuacją magicznego klipu „Come” – obejrzyj teledysk do „Makeby”!

jain-cover-repack-zanaka-smallW Polsce znana jest z megahitu „Come”. Kiedy podczas koncertu w Warszawie w grudniu ub.r. odbierała Złotą Płytę za wspomniany utwór, zjawiskowy teledysk do tego utworu wykorzystujący złudzenia optyczne przekroczył 2 miliony wyświetleń na Youtube. Dzisiaj liczy już… 44 miliony a debiutancka płyta Jain „Zanaka” wydana została w większości krajów europejskich, a także Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Naturalną koleją rzeczy jest więc specjalna, poszerzona edycja tego albumu ukazująca się specjalnie na święta Bożego Narodzenia. „Zanaka (Deluxe)” zawiera trzy zupełnie nowe utwory oraz trzy specjalne remixy (’Come’ i Makeba’) – kliknij TUTAJ aby posłuchać i kupić.

Z tej reedycji płyty udostępniony został wreszcie nowy, długo oczekiwany klip Jain, będący kontynuacją iluzji znanych z „Come”.

Oto „Makeba” :

Wyreżyserowany ponownie przez duet Greg&Lio obraz kręcony był w Afryce Południowej i podobnie jak sama piosenka, składa hołd afrykańskiej wokalistce Myriam Makebie nazywanej ‘Mama Africa’. Jain o Makebie: „Jej piosenki zawsze podróżowały ze mną po krajach, w których mieszkałam. Jej głos jest symbolem Afryki. Teledysk do mojego singla kręciliśmy w RPA, gdzie rozmaite kultury, rytmy i sztuka mieszają się ze sobą i żyją w zgodzie. Gre i Lio są idealnymi reżyserami, którzy mogli uchwycić klimat sztuk ulicy, tancerzy pantsuli, fanfar i wszystkich ludzi, którzy pomagają nam poznać kulturę Afryki. Viva Mama Africa!”

Leave A Reply

Your email address will not be published.