Joe Henry: album “All The Eye Can See” ukaże się 27 stycznia!

Ponad 30 lat na scenie, trzy nagrody Grammy, setki opowiedzianych ludzkich historii i niepowtarzalny ślad w amerykańskiej muzyce popularnej. Tak w skrócie opisać można opisać karierę Joe Henry’ego. „All The Eye Can See”, szesnasty studyjny album artysty ukaże się 27 stycznia.

Jeśli chodzi o same piosenki, słyszę je po części jako wypływające z naszych wspólnych traumatycznych doświadczeń, jak również z reakcji na nie. Jeśli mam być szczery, wiem, że nigdy nie pozwoliłem sobie na pisanie i wydawanie piosenek tak osobistych, jak te –tak zapowiada swoje nowe utwory Joe Henry.

Przedsmakiem tego, co ma nadejść, jest tytułowy utwór zatytułowany tak samo, jak album, czyli „All The Eye Can See”. W jego nagrywaniu Henry’emu towarzyszyło ponad 20 muzyków, wśród których znaleźli się jego zaufani muzyczni towarzysze i przyjaciele – syn Levon Henry na saksofonie i klarnecie, David Piltch na basie, Patrick Warren na fortepianie i klawiszach oraz John Smith na gitarze akustycznej.

Ten intymny i emocjonalny album składa się z 12 nowych wzruszających utworów, otoczonych instrumentalnym preludium i prologiem.

Album „All The Eye Can See” ukaże się 27 stycznia 2023

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.