JUCHO z premierowym utworem

Kilka dni temu JUCHO podzieliła się nowym utworem dedykowanym bliskiej osobie. KOLOREM to zimowa opowieść i sentymentalna podróż w przeszłość, do smaku dzieciństwa i młodzieńczych lat, o których coraz trudniej nam sobie przypominać w codziennym biegu. To hołd dla bezwarunkowej miłości. To też iskierka ciepła, nadziei i ukojenia na te jakże niespokojne czasy.   

Wszystko splecione w czarno-białym, intymnym wideo:

JUCHO, czyli Justyna Chowaniak – wokalistka, autorka tekstów, poezji, muzyki, producentka i założycielka formacji DOMOWE MELODIE, z którą w latach 2012-2018 podbiła serca polskiej publiczności. W ciągu sześciu lat zespół zagrał setki wyprzedanych koncertów w kraju, a także trasy po zakątkach Islandii, Portugalii oraz Niemczech.

Chowaniak po dwóch latach przerwy wraca z nowym projektem zatytułowanym po prostu JUCHO. Pierwszy singiel odsłaniający jej nową drogę to piosenka pt. DRZEWA, którą dedykuje wszystkim osobom wysoce wrażliwym. Justyna nie odchodzi od swoich korzeni – w dalszym ciągu motywem przewodnim jej autorskich piosenek pozostaje intymność, poetyckość i opowieść przeplatana dźwiękami ukochanego, białego pianina.

W 2018 JUCHO wydała Nutny Pamiętnik – obszerną książkę z nutami, unikatowymi zdjęciami i opowieściami o tym, jak powstawały utwory domowych melodii. Książka została nominowana do tytułu „Najpiękniejsza książka roku” i wyprzedała się na pniu. W marcu 2020 Chowaniak decyduje się na limitowaną, pożegnalną reedycje książki, która dodatkowo zawiera płytę CD z nową piosenką Jucho, otwierający świeży etap jej muzycznej działalności. Jak sama podkreśla – tworzy tylko to, czego sama jako
człowiek potrzebuje i chciałaby doświadczyć.

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.