Krzywy z De Mono został taksówkarzem! O co chodzi?

Potwierdzamy informację! Jak doniosła jedna z pasażerek iTaxi, Andrzej Krzywy został taksówkarzem. „On miał taki radiowy głos, zorientowałam się dopiero na samym końcu trasy”- komentuje. Co się stało, że wokalista popularnego i znanego zespołu zamienił scenę na taksówkę? 

Znamy powód! To niezwykle oryginalna promocja nowego singla De Mono „Prosto w serce”, którego premiera miała miejsce 17 lipca. Nieświadomi, wkręceni pasażerowie taksówki, mieli dość niezwykłą okazję posłuchać nowego utworu podczas swojego kursu w towarzystwie Andrzeja Krzywego. Dzięki głównemu partnerowi akcji, platformie TIDAL otrzymali od kierowcy prezent w postaci 60- dniowego bezpłatnego dostępu do popularnego serwisu muzycznego, zaś darmowy przejazd od iTaxi– aplikacji taxi online. Organizatorem akcji była agencja reprezentująca Artystę J&J Musicart.

Zabawne sytuacje, śmieszne komentarze pasażerów i wkręcony Krzywy przez znanego mistrza stand up’u Grzegorza Dolniaka- to warto obejrzeć!

„Prosto w serce” to pierwszy singiel promujący zbliżającą się nową płytę zespołu De Mono i powrót grupy w wielkim stylu na listy przebojów. Kompozycję wieloletniego gitarzysty zespołu Tomka Banasia oraz Wojtka Byrskiego usłyszeć możecie w serwisie TIDAL, zaś teledysk w reżyserii Pawła Łukomskiego zobaczycie na kanale YouTube Musicart Channel:

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny