KTO UKRADŁ DAWIDOWI PODSIADŁO JEGO HITY I CO MAJĄ Z TYM WSPÓLNEGO KOTY?

KTO UKRADŁ DAWIDOWI PODSIADŁO JEGO HITY I CO MAJĄ Z TYM WSPÓLNEGO KOTY?

Dawid Podsiadło po raz kolejny udowadnia, że jest artystą nietuzinkowym. Tym razem za sprawą gry mobilnej, której jest głównym bohaterem. Gracze z najlepszymi wynikami co tydzień wygrywają bilety na jedyny w swoim rodzaju koncert Dawida Podsiadło, na który wstęp będzie możliwy jedynie w ten sposób. Całą akcję wspiera limitowana seria Red Bulla, sygnowana wizerunkiem Dawida. Jest on pierwszym polskim bohaterem, który pojawił się na puszce i tym samym znalazł się w bardzo wąskim gronie wyjątkowych postaci świata muzyki, razem z m.in.: Gorillaz, Disclousure czy Buraka Som Sistema, które mogą pochwalić się dedykowaną edycją Red Bulla. Z okazji premiery gry ukazał się klip, przy którym trudno pozostać obojętnym. Zobaczyć go można na www.redbullmusic.pl.

Zawsze chciałem mieć swoją grę i teraz kiedy ją w końcu mam, to wcale mi nie do śmiechu. Hit Man, człowiek od hitów, ukradł mi prawie wszystkie hity, więc sami rozumiecie, że nie mogę siedzieć bezczynnie!” – tak ośmiobitowa wersja Dawida zachęca do zagrania w grę, której jest bohaterem. Swoją stylistyką nawiązuje do tych kultowych gier z lat 80. i 90., takich jak Super Mario Bros czy Contra. Jej animowany bohater ma równie wiele uroku, co żywy pierwowzór, a specjalne utworów Dawida przenoszą gracza w ośmiobitowy świat.

Jeżeli to nie przekonuje Was jeszcze do pobrania gry na swój telefon może zrobi to sam Dawid, w wannie oraz w asyście małych kotków. Artysta zapowiada akcję w nietypowym klipie, który zobaczyć można www.redbullmusic.pl.

„Dawid Podsiadło Gra” jest dostępna do bezpłatnego pobrania w sklepach App Store i Google Play. Oprócz możliwości wcielenia się w niej w jedną z najbardziej charyzmatycznych postaci polskiej sceny muzycznej, wygrać można wyjątkowe nagrody związane z artystą. Co tydzień, do 9 grudnia, dziesięć osób z najlepszymi wynikami nagradzanych jest podwójnymi zaproszeniami na specjalny koncert Dawida Podsiadło, który odbędzie się 20 grudnia w Warszawie na scenie prestiżowego Teatru Narodowego.

Wydarzenie będzie wyjątkowe również ze względu na oprawę wizualną i repertuar, którego część, według zapowiedzi samego Dawida, będzie przygotowana tylko na tę okazję. Ponieważ wszystkie pozostałe koncerty artysty w tym roku odbywają się w halach widowiskowych z udziałem wielotysięcznej publiczności, koncert w Teatrze Narodowym będzie jedyną okazją do spotkania się z artystą w kameralnej przestrzeni. Warto też podkreślić, że bilety na ten koncert nie będą dostępne w regularnej sprzedaży, więc najlepszy wynik w grze to jedyny sposób, aby się na niego dostać. Dziesięć kolejnych osób z rankingu najlepszych wyników otrzyma najnowszą płytę artysty z jego autografem. I tak co tydzień, aż do 9 grudnia.

Gra, stworzona przez Red Bulla we współpracy z Dawidem Podsiadło oraz unikatowe puszki z wizerunkiem wokalisty są celebracją jego powrotu na scenę muzyczną po półtorarocznej przerwie. Samą puszkę warto nabyć również ze względu na znajdujące się pod zawleczką kody, które pozwalają na zdobycie wyjątkowych nagród – utworów Dawida Podsiadło stylizowanych na ośmiobitowe piosenki lub dodatkowych udogodnień w grze, które pomogą uzyskać lepszy wynik w walce o nagrody główne.

Więcej informacji na www.redbull.pl/gra

Partnerem strategicznym projektu jest Credit Agricole.

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.