KYÖKU prezentuje singiel „Touch”! To energetyczna bomba płynąca z głośników.

KYÖKU zabiera słuchaczy w kolejną muzyczną podróż! Tym razem słuchaczom daje naturalny sposób na jesienne depresje elektronicznym utworem „Touch”.

Po sukcesie pierwszego singla Kyöku wraz ze swoim producentem muzycznym – Essexem wydaje drugi utwór z debiutanckiej płyty. „Somewhere” – pierwszy singiel Kyöku, którego premiera odbyła się w czerwcu tego roku zyskał wielu słuchaczy w serwisach streamingowych na stałe trafiając do setek playlist. Na zaproszenie stacji TVN, utwór ten został wykonany w rocznicę ataku na World Trade Centre podczas programu Dzień Dobry TVN 11 września 2019 roku.

Kolejny singiel – „Touch” słuchaczy zabiera w zupełnie inny świat. Utwór po brzegi wypełniony jest pozytywną energią ukrytą w elektronicznych dźwiękach. „Touch” to naturalny zamiennik napoju energetycznego – zero cukru, zero chemii, 100% pozytywnej naturalnej energii!

https://www.youtube.com/watch?v=-Y9oW9e3dyM

W piosence gościnny udział wzięła Aleksandra Dyrna – pasjonatka śpiewa, na co dzień gatunku operowego. Laureatka drugiego miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Wokalnym im. Stanisława Jopka. W utworze „Touch” Aleksandrę usłyszymy w niestandardowej elektronicznej wersji.

W jednym ze śląskich miast od najmłodszych lat swoje zdolności szlifowała KYÖKU. Ta młoda wokalistka to istny wulkan pozytywnej energii, z którego serca wypływają wyjątkowe dźwięki. Zamiłowanie do muzyki zrodziło się w niej już w latach dzieciństwa, a wiara i determinacja pozwoliły na rozwijanie pasji. Na swoim muzycznym koncie ma już ponad sto koncertów w Polsce i poza granicami kraju. Występowała między innymi na ADM Festival Amsterdam, Las Camp Festival czy w Filharmonii Świętokrzyskiej. Niezwykłe chwile przeżyła także występując u boku Kamila Bednarka na Dużej Scenie 21. Festiwalu Woodstock.

Kompozytorem muzycznym albumu jest ceniony producent ESSEX. Muzyką zajmuję się od ponad 12 lat. Współpracował między innymi z Kasią Moś, Kubanem czy Sitkiem. Pomimo młodego wieku wydał dwie autorskie płyty: De Ep Fo Rest, którego singiel promujący osiągnął milionowe wyświetlenia na YouTube oraz Dualizm. Swoją muzykę opisuje jako elektroniczną, inspirowaną lasem.

15 listopada 2019 roku odbyła się premiera drugiego singla zapowiadającego album „Zenith”. Utwór „Touch” dostępny jest na wszystkich serwisach streamingowych, w tym na Tidal, Spotify i Apple Music.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/wk2021/public_html/wp-includes/functions.php on line 4757