Louis Tomlinson z dwoma koncertami w Polsce

Louis Tomlinson przyjedzie do Polski. W ramach trasy Faith in the Future World Tour 2023 wokalista odwiedzi dwa polskie miasta. 10 września zagra w Tauron Arenie w Krakowie. Dzień później, 11 września, będzie można go posłuchać w łódzkiej Atlas Arenie.

 

Louisa Tomlinsona świat poznał w 2010 roku jako uczestnika brytyjskiej edycji programu X-Factor, w którym Simon Cowell z grupy solistów stworzył grupę One Direction. W 2016 roku artysta wydał wraz z DJ-em Stevem Aoki utwór zatytułowany “Just Hold On”, a rok później hit „Back To You”, na którym śpiewa z Bebe Rexhą. Debiutancki album Brytyjczyka zatytułowany „Walls” ukazał się 31 stycznia 2020 roku. Znalazły się na nim piosenki takie jak „Two of Us” i „Always You”. Oprócz muzyki artysta prywatnie angażuje się w działania charytatywne. Jest m.in. patronem hospicjum dziecięcego Bluebell Wood.

Drugi album wokalisty pt. „Faith in the Future” ukazał się w listopadzie 2022 r. i natychmiast wylądował na 1. miejscu listy najlepiej sprzedających się płyt w Wielkiej Brytanii.

Ostatnio w kinie fani Louisa na całym świecie mogliśmy oglądać specjalny dokument o życiu muzyka „All Of Those Voices”. Premiera pełnego metrażu o muzyku zbiegła się z publikacją „Written All Over Your Face”, 4. singla z jego najnowszego albumu.

Bilety no to wydarzenie wciąż są dostępne na: https://goingapp.pl/louistomlinson

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.