Mikołajkowy prezent od KOLOROFONII

KOLOROFONIA po trzech latach od wydania debiutanckiego albumu powraca z nową płytą zatytułowaną „TO JEST MUZYKA, KTÓREJ SŁUCHA SIĘ GŁOŚNO”. Kolejne, po opublikowanej pod koniec 2016 roku epce „2K16”,  wydawnictwo,  którego ciepłe i pogodne brzmienie przypada, mniej bądź bardziej zamierzenie, na okres zimowy. 

Część utworów znana jest już z playlisty Radiowej Czwórki, gdyż trafiły na nią niemal wszystkie single, a niektóre też z list przebojów m.in. Radia Białystok, Radia Olsztyn, czy Radia Dla Ciebie, gdzie najwyżej, bo na pierwsze miejsce dotarł utwór „Zmiany”.

Premierowe nagrania, choć są tu w mniejszości, będą sukcesywnie dołączać do singli opublikowanych dotychczas na kanale YouTube. Każdy z nich, podobnie jak wcześniejsze, będzie mieć indywidualną okładkę.

Wydaniu płyty nie towarzyszy klip, lecz promowana jest podczas audycji KOLOROWIZJA nadawanej codziennie na żywo od połowy października na fejsbukowym profilu projektu. Zdążyła ona w tym czasie zdobyć spore grono zaangażowanych odbiorców, które jako pierwsze miało okazję zapoznać się przedpremierowo z niepublikowanymi utworami.

Całość materiału powstała na przestrzeni 2017 roku, czyli okresie, na który przypadało stypendium twórcze ufundowane przez rodzime Centrum Kultury. To dzięki jego uprzejmości też, przez kolejny rok pracy nad nim nabrał on formy, w której finalnie trafił do wszystkich serwisów streamingowych.

Premiera w Mikołajki, to w szczególności prezent dla tych czekających na fizyczną wersję płyty. Pojawić ma się ona do końca roku i początkowo dystrybuowana będzie jedynie podczas codziennych audycji oraz na koncertach.

KOLOROFONIA to projekt, który tworzą Michał „KOLO” Kisielewski, pomysłodawca, autor tekstów i raper oraz Albert „TONTON AL” Toruński, odpowiadający za fundament charakterystycznego, pozytywnego brzmienia, czyli warstwę muzyczną tego przedsięwzięcia. Na swym koncie mają wydany latem 2015 roku debiutancki album „PODZIEMNY KANAŁ, CO PROWADZI NA WOLNOŚĆ” oraz epkę „2K16”, która ukazała się jesienią rok później.

Link do nowego albumu w sieci:
https://independentdigital.lnk.to/TJMKSSG

KOLOROFONIA w sieci:
https://www.instagram.com/KOLOROFONIA
https://www.facebook.com/KOLOROFONIA
https://www.youtube.com/KOLOROFONIA
https://www.twitter.com/KOLOROFONIA

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny