„Niepamięć” K.C. Hiddenstorm w księgarniach od 18 października!

Wybawiciel czy oprawca? Gabriel, ratując z wypadku Emily stanie przed wyborem: albo naprawi błędy przeszłości, albo okryje wszystko mrokiem. K.C. Hiddenstorm serwuje czytelnikom silne emocje i głęboko skrywane tajemnice. „Niepamięć” w księgarniach od 18 października!

Kiedy podczas śnieżycy Gabriel Milton o włos unika czołowego zderzenia, nie wie jeszcze, że za chwilę jego świat wywróci się do góry nogami. Wiedziony ciekawością wysiada z wozu i sprawdza, kim był kierowca sportowego samochodu owiniętego wokół drzewa. Spodziewałby się każdego, tylko nie dziewczyny, którą kiedyś porzucił. Tyle że ona go odnalazła, a on postanawia uczynić z niej swoją tajemnicę.

Milton zabiera Emily do domku na pustkowiu. Tam przekonuje się, że dziewczyna niczego nie pamięta. Nie wie, kim jest, nie ma pojęcia, co się stało. Dla Miltona to szansa, żeby odkupić winy z przeszłości… lub do reszty okryć wszystko mrokiem.

Emily odzyskuje pojedyncze wspomnienia. Wyłania się z nich ponury obraz, w którym jedynym jasnym punktem jest Gabriel. Czy aby jednak na pewno?

W „Niepamięci” K.C. Hiddenstorm serwuje czytelnikom charakterystyczną dla jej powieści mieszankę namiętności, akcji i tajemnicy. Przygotujcie się na historię pełną emocji i wyborów, które nigdy nie są proste!


K.C. Hiddenstorm –  pisarka, urodzona w 1987 roku w Białymstoku. Absolwentka filologii angielskiej. Zadebiutowała w 2016 roku entuzjastycznie przyjętą powieścią „Władczyni Mroku”. Dwa lata później „Krwawy Księżyc” został nominowany w plebiscycie portalu Lubimy Czytać „Książka Roku” w kategorii horror. Obecnie autorka bestsellerowych romansów, kryminałów oraz szeroko pojętej fantastyki. Kontrowersyjna i odważna jak historie, które tworzy.

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.