Nowa książka jednego z najpoczytniejszych autorów w Polsce – „Pomsta” Macieja Kaźmierczaka w księgarniach od 24 maja!

Kto i dlaczego zabija pochodzące z bogatych domów nastolatki?

„Pomsta” –  rozpoczynająca nową serię książka Macieja Kaźmierczaka – to idealna okazja by poznać twórczość autora, który znalazł się w top30 najpoczytniejszych pisarzy 2022 roku, według raportu Biblioteki Narodowej. A wszystko wskazuje na to, że na polskim rynku kryminału Maciej Kaźmierczak jeszcze nieźle namiesza! Dźgnięta nożem i wypchnięta przez barierki dziewczyna to zaledwie początek działań bezwzględnego mordercy. Wkrótce dochodzi do kolejnej wstrząsającej zbrodni. Jeśli komisarz Robert Foks chce poznać plan seryjnego mordercy, musi złamać wiele zasad. „Pomsta” w księgarniach od 24 maja!

W warszawskim centrum handlowym, na oczach setek osób, zamordowano młodą kobietę. Całe zajście zostało uwiecznione, nagranie szybko stało się popularne w mediach społecznościowych, a morderca dostał przydomek „Skaza”.

Kiedy śledczy odkrywają następne ciało, staje się jasne, że każdy nawet najmniejszy błąd może spowodować śmierć kolejnej młodej kobiety. Robert Foks wie, że nie cofnie się przed niczym, byleby tylko rozwiązać sprawę. Ale wszystko się komplikuje, gdy bez śladu znika córka jego byłego partnera. A wszystkie tropy prowadzą do… Foksa.

Bezkompromisowy warszawski komisarz za wszelką cenę musi zatrzymać tego, kto brutalnie morduje nastolatki z dobrych domów. „Pomsta” to pełna mroku opowieść, która skrywa za sobą jeszcze bardziej przerażającą tajemnicę. Od tej książki nie sposób się oderwać!

„Pomsta” jest pierwszym tomem serii kryminalnej z komisarzem Robertem Foksem. Kolejne tomy w przygotowaniu

Maciej Kaźmierczak – autor thrillerów i kryminałów: „Dziennikarz” (2020), „To mnie zabije” (2023) oraz serii łódzkich kryminałów: „Martwy ptak” (2021), „Nikt” (2022), „Porzuceni” (2022). W raporcie Biblioteki Narodowej o stanie czytelnictwa w Polsce, znalazł się w zestawieniu Top30 najpoczytniejszych autorów 2022 roku. Absolwent polonistyki na Uniwersytecie Łódzkim. Prowadzi pesymistyczny profil Lepiej nie będzie, jest także znany pod pseudonimem Poważny Postczłowiek. Mieszka w Łodzi.

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.