Nowy teledysk Kaśki Sochackiej do piosenki „Śnie”

Jazzboy Records przedstawia wideo do piosenki „Śnie” Kaśki Sochackiej, która pochodzi z debiutanckiej EPki „Wiśnia”.

Poprzedni, tytułowy singiel „Wiśnia” przez cztery ostatnie tygodnie utrzymywał się na pierwszym miejscu LP3. Oba utwory, Kaśka wraz z Kortezem i jego zespołem wykonywała gościnnie na zakończonej trasie koncertowej „Kortez – Przedpremierowo”. W tym samym składzie wykonała je także podczas Offensywy de Luxe, gdzie została laureatką „Szczoty” jako Nadzieja Muzyczna 2020 Roku.

„Wiśnia EP” miała swoją sklepową premierę w piątek 14.02.2020 roku w salonach Empik. Wcześniejszy nakład EPki, który sprzedawany był podczas koncertów oraz przez Sklep Internetowy Jazzboy, w całości został wyprzedany.

Teledysk do piosenki „Śnie” został zrealizowany według scenariusza i pomysłu Agaty Trafalskiej. W rolę pary młodej wcielili się Doriana Agacińska i Ryszard Starosta, natomiast na scenie można zobaczyć stworzony specjalnie na te okazję zespół w składzie Kaśka Sochacka, Paweł Harańczyk, Piotr Madej, Olek Świerkot oraz Rafał Zając. Obraz zarejestrowano w jednej z krakowskich restauracji.

Kaśka Sochacka to drobna blondynka z twardym kręgosłupem i niskim zachrypniętym głosem. Pochodzi z Pradeł. Jak większość dziewcząt urodzonych w latach 90-tych śpiewa od dziecka.

Kaśka Sochacka – Śnie

Leave A Reply

Your email address will not be published.