Other Lives prezentuje intymny utwór zwiastujący nowy krążek

Zespół Other Lives zaprezentował nowy utwór „We Wait”, który zwiastuje najnowsze wydawnictwo zespołu „For Their Love”. Płyta ukaże się 24 kwietnia nakładem wytwórni Play It Again Sam. „We Wait”, to według lidera grupy Jesse’go Tabisha, najbardziej intymna kompozycja jaką do tej pory napisał. Tym utworem wokalista składa hołd swojemu tragicznie zmarłemu przyjacielowi i jednocześnie mierzy się z bolesną przeszłością. 

„Kiedy miałem 15 lat założyłem All American Rejects. To był mój szkolny zespół. Tommy i Jennifer byli zawsze obecni w moim życiu, starsza siostra jednego z członków grupy i jego szwagier. Tommy był dla mnie jak starszy brat, którego nigdy nie miałem. Życzliwy i mądry, prawdziwy mentor, traktowałem go jak członka mojej rodziny. 

„Tommy zginął rano 30 listopada, w wieku 25 lat, z rąk płatnego mordercy, którego wynajęła jego żona Jennifer. To wydarzenie kompletnie zaburzyło moje życie i wstrząsnęło rzeczywistością, w której żyłem. Odszedłem z All American Rejects i czułem się bardzo zagubiony. Znalazłem pianino i zacząłem sięgać głębiej do mojego wnętrza. Tragiczna śmierć Tommy’ego niewątpliwie ukształtowała mnie jako artystę. Przez wiele lat unikałem tej traumy, nie byłem w stanie podjąć tego tematu. Odrzucałem go, aby się zorientować, że i tak wszędzie za mną podąża. Pisanie tej piosenki było dla mnie sposobem na uleczenie starych ran i upamiętnienie mojego starego kumpla, Tommy’ego” – mówi Jesse Tabish

„For Their Love” trafi na półki sklepowe 24 kwietnia nakładem Play It Again Sam. Będzie to następca dobrze przyjętego albumu „Rituals” z 2015 r. Na krążku znajdzie się 10 nowych utworów. Znajdująca się w regionie Cooper Mountain, w stanie Oregon, chata odegrała dużą rolę w tworzeniu albumu. Pracując nad nowymi utworami trio starało się uchwycić wyjątkową atmosferę danego momentu.

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny