Po latach współpracy z wybitnymi postaciami muzycznej sceny Niesłuchowski zapowiada solowy album

Po latach współpracy z wybitnymi postaciami muzycznej sceny Niesłuchowski zapowiada solowy album. Posłuchaj utworu “Bij”


„Dziś wychodzi ze swoją solową piosenką, debiutuje kolejny raz, otwiera kolejny rozdział w swoim muzycznym życiu, ale też poniekąd prywatnym, bo szczerze będzie opowiadał o swoim świecie. W warstwie muzycznej to lokomotywa rasowych, pędzących gitar, dobrej sekcji, a wokalnie… nie mówcie już, że brakuje nam w Polsce dobrych męskich wokali.” –
Damian Sikorski, Polskie Radio Czwórka, audycja Będzie Głośno, 2.12.2022

Niesłuchowski to wokalista, tekściarz, kompozytor i gitarzysta. Z muzyką poznał się bliżej, mając 17 lat. To wtedy dołączył do pierwszego zespołu i od tamtej pory śpiewał w kilku kolejnych z mniejszymi i większymi sukcesami, przez kilka lat grał ze Skubasem, zaśpiewał u boku Natalii Przybyszpodczas koncertu MTV Unplugged, miał przyjemność zagrać dziesiątki koncertów, m.in. na Woodstocku. Wystąpił w I edycji The Voice of Poland,gdzie zajął 3. miejsce, co umożliwiło mu napisanie i nagranie piosenki z Anią Dąbrowską. 

Dziś ma 34 lata i postanowił napisać własne piosenki i wystąpić pod własnym nazwiskiem.
Pierwszy singiel z tej drogi nosi tytuł „Bij”, a cały album planowany jest na jesień 2023.

“Nie wiem jak określić rodzaj muzyki, którą gram, ale wiem o czym chcę powiedzieć, trzymając w rękach gitarę. Dlatego napisałem płytę poruszającą popularny problem z mało popularnej perspektywy, tj. temat toksycznej męskości oczami małego chłopca dopiero uczącego się czym męskość właściwie jest i czym być powinna.
Nie jestem fanem pionowych i poziomych linii, lubię asymetrię, a w piosenkach cenię małe zaskoczenia. Nie mam nic przeciwko prostym utworom na 4 akordach pod warunkiem, że mają gdzieś wyłamane zęby.”
– mówi Niesłuchowski.

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.