Polsko-duński duet Mannequin Mars powraca z nowym singlem!

Kilka dni temu na muzyczne playlisty trafił nowy utwór braci Alhaijali zatytułowany „WORDS”. Bracia Kamil i Adeeb odpowiadają  za jego kompozycję, produkcję i aranżację. Są autorami okładki i animacji do utworu.

O swoim nowym singlu mówią:  Nasza piosenka niesie ze sobą przesłanie do osób, które spotkały się w swoim życiu z przemocą słowną, hejtem otwartym czy tym anonimowym, w internecie. Chcemy tym utworem dodać takim osobom siły i motywacji do walki o swoje przekonania i o to, aby nigdy nie dali się zaszczuć i zniszczyć. Słowa potrafią ranić znacznie mocniej niż czyny. Zwłaszcza w dobie tak powszechnego dostępu do środków przekazu, komunikacji. Mogą doprowadzić do tragedii. Nie chcemy pozostawać na to obojętni”. 

Mannequin Mars, znani są szerokiej publiczności jako finaliści polskiej edycji programu „Must Be The Music”. Ich muzyka to pop i dance w najlepszym gatunku. Bracia Kamil i Adeeb Alhaijali pochodzą z Rzeszowa, ale mieszkają na co dzień w Danii. Samodzielnie piszą, komponują i produkują wszystkie swoje utwory. Piosenka została wydana przez Agora Digital Music. 

Mannequin Mars ma na swoim koncie między innymi wygraną dzięki piosence „You Can Not Love Me”w międzynarodowym konkursie zorganizowanym przez producenta Lady Gagi i The Rolling Stones, polegającym na stworzeniu najlepszej aranżacji.Po tym sukcesie, zespół wypuścił do stacji radiowej utwór „Killer on the Dance Floor”, który odniósł spory sukces w rozgłośniach radiowych Danii i … Rosji.
 Kolejne single, które ukazały się w Polsce to „Tip Top” i „In The Mirror”

WORDS  –  https://cutt.ly/MannequinMars—Words

Facebook: http://smarturl.it/MannequinFacebook
Instagram: http://smarturl.it/MannequinInstagram
Twitter: http://smarturl.it/MannequinTwitter

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.