Premiera najnowszego singla Bartka Królika „Bezdomny Król” feat. Udoo

Bartek Królik nie zwalnia tempa i przedstawia kolejny mocny singiel, który powstał przy współpracy z Udoo. Utwór „Bezdomny Król” to historia o każdym, kto musiał przejąć odpowiedzialność za rzeczy, na które nie miał wpływu. O każdym, kto miał trudny start. Każdym kto ma przygotowaną zbroję, na całe zło świata. To opowieść, która choć bolesna, jest bardzo dojrzała i mocna w przekazie.

Jak mówi o singlu sam artysta:

„To jest piosenka o każdym, kto jest twardy na zewnątrz, ale kruchy w środku…”  

POSŁUCHAJ W STREAMINGACH

Bartek Królik po nominowanej do Fryderyka solowej płycie „Pan od muzyki” oraz docenionym przez krytyków projekcie „Spoken Love”, kieruje naszą uwagę w kolejne muzyczne rejony – tym razem tworzy Suitę na mroczne czasy. Krótkimi wokalnymi mantrami chce rozgrzewać samotne dusze, a barokowym housem i nu disco – parkiety.

Artysta od lat jest obecny na rynku muzycznym jako uznany producent, kompozytor i basista. Pracował z większością rodzimej sceny, tworząc z grupą SiStars podwaliny pod polskie wydanie muzyki soul i r’n’b.  W tym roku Bartek Królik wszedł w skład teamu Męskiego Grania 2023 i nazdorował wydarzenie pod kątem muzycznym i aranżacyjnym.


Bartek Królik 

Instagram

Youtube

Facebook

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.