PREMIERA – Szefner z nowym singlem o początkach wielkiego marzenia.

Pamiętacie tego chłopaka z Kępna, co to mu się nie chce? Chce i to bardzo! 

Szefner wydał dziś drugi singiel pt. „Znój Horror Pańszczyzna”


Zagadkowy tytuł niesie zaklętą w muzykę intymną historię muzyka. Jak sam mówi o singlu:  

„To Kolejny element skomplikowanej układanki, który obrazuje drogę, którą musiałem przejść, aby znaleźć się tu gdzie jestem”.

Premierę singla zapowiadało 10 komicznych nagrań publikowanych na social mediach artysty. Humor i bezkres komizmu wypływającego z każdego filmu nie pozawalało się domyślić, że utwór będzie tak przejmujący i refleksyjny. Dualizm prezentowany przez Szefnera jest na tyle intrygujący, że zmusza by zatrzymać się na dłużej przy jego twórczości.

POZNAJCIE SZEFNERA NA TIK TOKU | INSTAGRAMIE I YOUTUBIE

Do utworu powstał przejmujący klip, zrealizowany wraz z ekipą Mortvideo. Tak jak w przypadku poprzedniego klipu za zdjęcia i reżyserie odpowiedzialny był Marcin Kopiec, który funduje wszystkim widzom blisko 4 minutowy, refleksyjny obrazek.

ZNÓJ HORROR PAŃSCZYZNA dostępny już we wszystkich serwisach streamingowych: https://agoramuzyka.ffm.to/SzefnerZnoj


Miłosz Szefner to urodzony w Kępnie… technik elektro radiolog. Od 15 lat związany z muzyką – gra na gitarze i komponuje. Jego debiutancki singiel „Ale mi się nie chce” podbił serca słuchaczy. Album powstaje przy współpracy z producentem Wojciechem Doleżyczkiem – premiera zaplanowana jest na początek jesieni nakładem wytwórni Agora Muzyka.

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.