Queen Symphonic: A Rock Band & Orchestra Experience – Kraków / Wrocław

Queen Symphonic: A Rock Band & Orchestra Experience to wyjątkowa okazja do wysłuchania na żywo największych przebojów Queen, na ekskluzywnym koncercie łączącym zespół rockowy i orkiestrę symfoniczną. Jedynym przygotowanym pod egidą gitarzysty legendarnej grupy Brian’a May’a.

Queen Symphonic: A Rock Band & Orchestra Experience to spektakularne wydarzenie muzyczne, które zostało przygotowane specjalnie dla fanów muzyki Queen, przez najlepszych piosenkarzy z londyńskiego West Endu, muzyków orkiestry symfonicznej wraz z zespołem rockowym, a to wszystko pod okiem Brian’a May’a.

Dzięki temu wyjątkowemu, świętującemu światowe sukcesy, programowi fani mogą usłyszeć na żywo jedne z najlepszych utworów brytyjskiego zespołu: od „Seven Seas of Rhye” po „The Show Must Go On” napisanego przez Freddiego Mercury’ego krótko przed śmiercią, nie zapominając o „Somebody To Love”, „We Will Rock You” i „Don’t Stop Me Now”.
Fani zanurzą się w imponującym repertuarze Queen, specjalnie przygotowanym na tę okazję przez orkiestrę symfoniczną.

Miliony miłośników brytyjskiego zespołu na całym świecie miało już szansę przeżyć to wyjątkowe doświadczenie – od Francji, Wielkiej Brytanii, Włoch, Kanady, aż po Nową Zelandię, Australię, Japonię i Koreę. W samej Wielkiej Brytanii program przewiduje ponad 30 koncertów dla 150 000 widzów.

Fani mogą oczekiwać świetnego występu najlepszych śpiewaków londyńskiego West Endu, zespołu rockowego i dużej orkiestry symfonicznej. Wszyscy pamiętamy słynne piosenki Queen, a zwłaszcza ich legendarnego frontmana Freddiego Mercurego. Cały program został stworzony przez BBC i obejmuje wszystkie główne hity grupy. Na scenie wystąpi czterech najlepszych śpiewaków słynnej brytyjskiej sceny musicalowej i duża grupa towarzyszących im muzyków.

Queen, prowadzony przez legendarnego piosenkarza Freddiego Mercury’ego, jest jedną z najważniejszych grup muzycznych w historii muzyki popularnej. Dzięki światowym hitom i wyjątkowym występom lidera zespołu, Queen głęboko zakorzeniła się w sercach swoich fanów. Dziedzictwem zespołu są miliony fanów i muzyków z całego świata.

Queen Symphonic: A Rock Band & Orchestra Experience oddaje hołd znanym muzykom i daje fanom szansę ponownie zanurzyć się w niezapomnianą muzykę, w unikalnym połączeniu zespołu rockowego z dużą orkiestrą symfoniczną.

Queen Symphonic: A Rock Band & Orchestra Experience | Kraków / Wrocław 2020
06 kwietnia 2020 r., TAURON Arena, Kraków
07 kwietnia 2020 r., Hala Stulecia, Wrocław

Organizator: JVS Group Sp. z o.o.
więcej informacji:  www.facebook.com/jvsgrouppl
bilety dostępne na eventim.pl


Leave A Reply

Your email address will not be published.