Ultimate magazine theme for WordPress.

Recenzja: Madamme – Ep

0

Zawsze gdy w redakcji otrzymujemy płyty do recenzji otwieramy koperty i płytę wrzucamy do odtwarzacza, by odsłuchać, co aktualnie otrzymaliśmy. Z zespołem Madamme było tak samo, lecz po rozpakowaniu koperty dostrzeżone zostały dwie różowe karteczki oplecione białą wstążką, a na nich opis: „ Przeczytaj przed przesłuchaniem płyty” i „Przeczytaj po przesłuchaniu płyty”. W pierwszym liście otrzymałem krótką wzmiankę o czym tak naprawdę jest płyta, którą właśnie będę odsłuchiwał. List napisany został odręcznie, co budzi już przemiłe odczucia, bo wiem ile dla nich znaczy to, co znajduje się w tym małym krążku.

Jaką muzykę grają artyści, których dziś będę recenzował? Opisują siebie, że grają „Folk Americana”- jeden z piękniejszych stylów z jakimi można się spotkać- zmysłowy i zarazem klasyczny . Instrumenty, jakie możemy usłyszeć to klasyki, które pobudzą Wasze zmysły, akompaniamenty z gitary akustycznej, głęboki i klasyczny bas, pianino i ukulele. To zestaw idealny, który dopełnia cudownie aksamitny głos wokalistki Oliwii.

Kwartet, który nagrał swoją pierwszą Ep’kę, dał nam dźwięki delikatne, energiczne i nastrojowe. To wszystko zapakowane w cztery utwory, które mogą grać nam cały dzień.

Pod względem muzycznym krążek jest perfekcyjny, dopracowany, świetnie dobrane instrumenty, które ze sobą nie konkurują, lecz całkowicie ze sobą współgrają. Każda nuta została przemyślana i nagrana w taki sposób, aby rozpieścić nasze muzyczne zmysły. Gitara akustyczna z pianinem w tle, do tego ukulele i nieprzeszkadzający bas, tworzy nam ciekawą podstawę do historii opowiadanej już słownie przez Oliwię. Każdy kawałek to osobna historia, która została „wyśpiewana” w dość interesujący i przykuwający uwagę sposób.

Z pewnością zagoszczę na ich koncercie, bo zdobyli moją sympatię i zainteresowanie.Tworzą coś ciekawego, interesującego i nietypowego. Młodzi, zdolni i bardzo muzykalni, za których warto trzymać kciuki!

Nasza redakcja będzie bacznie obserwować dalszą dzałalność zespołu. Gorąco polecamy!

Chcesz pomóc? https://odpalprojekt.pl/p/madamme 

Epka;

%d bloggers like this: