Rihanna znów na szczycie

Aż pięć płyt Rihanny trafiło na Billboard 200 Albums Chart po występie wokalistki na Super Bowl. 

Jak donosi magazyn Billboard, Rihanna jest siódmym artystą w historii, którego conajmniej pięć płyt jednocześnie trafiły na listę najlepiej sprzedających się (fizycznie i cyfrowo) albumów w Stanach Zjednoczonych i nie przekroczyły 50 miejsca. Do tej pory udało się to jedynie Taylor Swift, Macowi Millerowi (po śmierci), Whitney Houston (po śmierci), Prince’owi (po śmierci), ekipie serialu „Glee” i Garthowi Brooksowi.

Rihanna podczas występu na Super Bowl

Na zaszczytnej liście najwyżej (8 miejsce) uplasował się album „Anti” z 2016 roku, gdzie znajdują się hity tj. „Kiss It Better” czy „Work”, które Rihanna zaprezentowała 12 lutego w przerwie finałowego meczu futbolu amerykańskiego. Na 15 miejscu trafiła płyta „Good Girl Gone Bad” z 2008 roku, zaraz po niej „Unapologetic” z 2012 roku (18 miejsce), następnie „Loud” z 2010 (26 miejsce) i „Talk That Talk” z 2011 roku (49 miejsce).

Okładka płyty „Anti” z 2016 roku

Dla Rihanny to niesamowicie intensywny czas. Po raz pierwszy została nominowana do Oscara jako współautorka piosenki „Lift Me Up” do filmu „Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu”. Ostatnio potwierdziła także występ na 95. gali rozdania nagród Akademii Filmowej, która odbędzie się już 12 marca. W wywiadzie dla brytyjskiego Vogue’a przyznała także, że chciałaby wypuścić jeszcze w tym roku nowy materiał, ale nie wyjawiła na razie czy dotyczy to nowej płyty. Wychodzi na to, że na dziewiąty już krążek wokalistki będziemy musieli jeszcze chwilę poczekać.

W tym samym wydaniu magazynu Vogue po raz pierwszy zapozowała z urodzonym w ubiegłym roku synem i partnerem A$AP Rockym, a podczas występu Super Bowl ogłosiła, że jest w ciąży z drugim dzieckiem.

Pełny występ Rihanny na Super Bowl znajdziecie pod tym linkiem:

 

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.