Sanah prezentuje drugą EPkę

Sanah nie zwalnia tempa. Mimo, że jej debiutancka płyta „Królowa dram” ukazała się w maju i niedawno pokryła się Platyną, ilość świetnych, gotowych do zaprezentowania kompozycji wokalistki urosła do takiej ilości, że wręcz wymusiła premierę drugiego krążka sanah na wiosnę 2020. Jeżeli termin ten wydaje się odległy – w dniu wczorajszym do rąk fanów trafiła EPka BUJDA z kilkoma utworami będącymi „pomostem” między płytą pierwszą a drugą.

Jak mówi sama sanah: „Cieszę się, że moje kompozycje zmieniają się razem ze mną. Chciałabym pokazywać moim słuchaczom na bieżąco, co mi w sercu gra!” 

Efektem tych zamierzeń jest właśnie zestaw 8 piosenek (w tym aktualny przebój „No sory” w dwóch wersjach) o które często nie podejrzewalibyśmy autorki „Szampana” czy „Melodii”. I trzeba dodać, że alternatywne wcielenie sanah radzi sobie całkiem nieźle – tytułowa „BUJDA” zaledwie w tydzień osiągnęła na YouTube/Vevo milion odtworzeń

„BUJDA” ukazuje się w wersji cyfrowej oraz na 2 nośnikach fizycznych – czerwono-czarnym winylu i czerwonej kasecie magnetofonowej.

 Posłuchać, pobrać lub zakupić BUJDĘ można ją pod tym adresem:

https://magicrecords.lnk.to/sanahBUJDA
Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.