Sarsa na oficjalnej premierze „Zakryj”. Rewelacyjne recenzje płyty!

W piątek, 24 maja, do sklepów i serwisów cyfrowych trafiła najnowsza płyta Sarsy „Zakryj”. Tego samego dnia w Warszawie odbyła się oficjalna premiera krążka połączona z wernisażem obrazów namalowanych przez artystkę.

W miniony piątek w restauracji Aurelio w Warszawie odbyła się uroczysta premiera nowego albumu Sarsy „Zakryj”. Oprócz tłumu dziennikarzy, na imprezie pojawili się m.in. Michał Szczygieł i Magda Bereda. Artystka przygotowała dla publiczności mini koncert akustyczny ze swoimi największymi przebojami z nowej płyty. Tłumaczeniem na język migowy osobistych tekstów Sarsy zajęła się na żywo Iwona Cichosz.

Zdjęcia z wydarzenia w wysokiej rozdzielczości do pobrania pod tym linkiem. Autor fotografii: Karol Weber.

Osobisty charakter krążka to jeden z najczęściej wymienianych atutów „Zakryj” w recenzjach. Pierwsze reakcje dziennikarzy są bardzo entuzjastyczne:

„Zakryj” to coś o wiele więcej niż przyzwoita płyta popowa. To naprawdę dobry materiał, który pokazuje, że od debiutu Sarsa stała się o wiele dojrzalszą piosenkarką. Świadomą tego, w jakim kierunku ma podążać jej kariera. Momentami mam wrażenie, że polski pop mocno kuleje, ale krążek „Zakryj” ma szansę polepszyć nadszarpniętą reputację tego gatunku w Polsce – Bartosz Sąder, Onet Kultura

Dużo dobrego trzeba powiedzieć o produkcji i pracy nad refrenami. 4/6 – Marcin Cichoński, „Wprost”

W produkcje włożono mnóstwo serca, czasu i cierpliwości. W album i każdy poszczególny utwór Sarsa tchnęła cząstkę swojej duszy. Uderza też szczerością i prawdą (…) 8.5/10 – Paweł Markiewicz, All About Music

Polecamy także:

Z wykształcenia jest terapeutką. Z pasji i zawodu – wokalistką i autorką tekstów. – Pozytywne odruchy trzeba pomnażać i dawać przykład innym, że trzeba się wspierać. Dziewczyny powinny się wspierać. I ludzie, niezależnie od płci czy poglądów, powinni być dla siebie życzliwi i powinni doceniać pracę drugiego człowieka – mówi Sarsa. Przeczytaj wywiad z Trójmiasto.wyborcza.pl!

Podczas imprezy premierowej artystka pokazała również kolekcję obrazów jakie namalowała do każdego utworu z albumu. Zgromadzeni goście mogli również sięgnąć po pędzel i przygotować własną wersję okładki albumu, która zostanie zlicytowana na WOŚP.

Dzień po premierze płyty Sarsa otrzymała w Sopocie platynową płytę za singiel „Zakryj”. Artystka wykonała utwór w trakcie imprezy. Występ można zobaczyć tutaj:

Leave A Reply

Your email address will not be published.