Wybieram Kulture
Najnowsze wieści o polskiej muzyce!

Siddharta – jedyny koncert w Polsce! Klub Madness we Wrocławiu!

 

W czwartkowy wieczór do klubu muzycznego „Madness” zawitała słoweńska grupa Siddharta.
Zazdroszczę Słoweńcom, że mają tak rewelacyjny zespół. Rewelacyjny, bo ujmuje nie tylko unikalnymi dźwiękami oraz liryką, ale również, i co chyba najważniejsze, bo jest zgraną grupą. Chłopaki doskonale się uzupełniają, są zgrani.

Jeśli chodzi o utwory zespołu, można śmiało pokusić się o stwierdzenie, że unosi się wśród nich duch Mike’a Pattona. Zespół w klubie Madness zgromadził polskich fanów z najróżniejszych zakątków naszego kraju.

Niespodzianką dla zespołu było to, że fani, którzy przybyli na tę imprezę, śpiewali wraz z nim po słoweńsku. Sam Tomi-wokalista i gitarzysta powiedział,że „jest mile zaskoczony, że będąc poza Słowenią ludzie śpiewają w jego ojczystym języku”-nie muszę dodawać, że znajomość j.słoweńskiego jest w Polsce rzadko spotykana. Zespół emanował imponującą energią, którą przybyli goście z radością odwzajemniali.

Siddharta zagrała utwory z płyt RH-, Petrolea, a także trafiały się kawałki z pierwszych płyt: „ID”, „Nort”, również utwory z 6 -najnowszej płyty. Myślę, że każdy fan był zadowolony i zachwycony, słysząc grupę, grającą tylko dla nich, jedyny koncert w Polsce. Miejmy jednak nadzieję, że nie ostatni, bo jak sam zespół wspominał , na pewno do nas wrócą. Mają tutaj wielu oddanych fanów.

Klub Madness spisał się na medal. Przygotowali na tę jedyną w swoim rodzaju okazję wspaniałą salę, zadbali o bezpieczeństwo gości. Czas spędzony przy fantastycznej i porządnej muzyce, którą zagwarantował nam zespół Siddharta był niezapomnianym wydarzeniem. Dla mnie zdecydowanie nr 1 w tym roku. Polecam każdemu posłuchać tej grupy na żywo.

Zapraszam do obejrzenia zdjęć…

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

%d bloggers like this: