spring break out blues festiwal w Wałbrzychu 22-23.03.2019 A’propos Club

22-23.03.2019 A’propos Club Wałbrzych.

W nazwie naszego festiwalu mnogość bluesowych odniesień budzi skojarzenia i interpretacje…, za niektórymi chcemy podążać inne tylko lekko zaakcentować.

Głównym skojarzeniem i podstawową ideą naszego Festiwalu jest:
„Wiosenny Wybuch Bluesa” i tak właśnie mamy zamiar zacząć…

Piątek 22.03. g.20.00

PARANOJA HOTEL – znana wszystkim…, (więc opis mieści się w Waszych koncertowych doświadczeniach i wspomnieniach), nagrywa swoją pierwszą płytę!… na dodatek koncertową! W programie sporo nowych prapremierowych utworów! 

Dla wszystkich, którzy będą na koncercie i swoją energią, oklaskami i innymi odgłosami, , przyczynią się do nagrania, powstanie specjalna pula płyt w limitowanej wydawniczo i cenowo edycji. Można się na nią zapisać tylko w czasie koncertu 22 marca 2019 roku. 

Bilety; 25zł – pierwsza pula,30zł druga pula,35zł w dniu koncertu

Sobota 23.03 od godz 16.00

W drugim dniu będziemy kultywować najlepsze bluesowe tradycje wolności…z 
FREE BLUES BAND, a Free Blues Band podtrzyma inne skojarzenia z pewnością w bardzo wybuchowy sposób…, a wtedy z pewnością nie zabraknie innych „wybuchowych, inaczej mówiąc Breakout’owych dźwięków”. Przypomnijmy, zespół współpracował z Tadeuszem Nalepą od 1995 roku a 3 ostatnie lata przed śmiercią Nalepy artysta koncertował tylko z Free Blues Band i to z FBB zagrał ostatni koncert w swoim życiu 12 sierpnia 2006 roku w Trincu w Czechach. 

Przed koncertem Free Blues Band odbędzie się Przegląd Konkursowy zespołów bluesowych, Jury wyłoni najciekawszych wykonawców i obdaruje ich wspaniałymi nagrodami. A my będziemy mogli posłuchać przyszłych sławnych bluesowych artystów.

W oba festiwalowe dni po koncertach, będą odbywały się festiwalowe jamy.

Bilety; 35zł pierwsza pula,40zł druga pula,45zł w dniu koncertu

Zapraszamy zespoły bluesowe do udziału w przeglądzie na I Spring Break Out Blues Festiwal.
Formuła: Przegląd twórczości zespołów na scenie A’propos. Dla każdego wykonawcy przewidujemy występ 20-min. Dla najlepszych przewidziane nagrody min. nagranie płyty live,koncerty w renomowanych klubach muzycznych.
Zgłoszenia: przyjmujemy do 10.03.2019. Prosimy o przesłanie materiałów w formie linków lub plików mp3 wraz z krótką charakterystyką wykonawcy na adres e-mail: restauracja@aproposhotel.com
Z wybranymi zespołami skontaktujemy się w terminie do 15.03.2019

Leave A Reply

Your email address will not be published.