„Świat Wie” – utwór, który przebojem wdarł się do internetu!

Mac&More, Ania Deko i Robert Chojnacki przebojem wdarli się do internetu!

mac_more_ft-_ania_deko_robert_chojnacki_-_swiat_wie_cover

Singiel „Świat Wie” rozpoczyna cykl nagrań realizowanych wspólnie z Anią Deko. Piosenka opowiada o miłości dojrzałej, o tym, jak trudne jest jej pielęgnowanie i jak ważne jest, aby o nią cały czas dbać a czasem też walczyć….
Teledysk do piosenki „Świat Wie” przedstawia taneczną ilustracje poznania dwojga ludzi ich wzajemnego zakochania i wspólnego życia.
Singiel przebojem wdarł się do internetu. Nie posiadając żadnej promocji,  w zaledwie tydzień miał na swoim koncie już pół miliona wyświetleń na You Tubie.

Mac&More to producent, kompozytor oraz gitarzysta. Swoją pierwszą kompozycję stworzył mając 9 lat. Kolekcjoner melodii, jak sam mówi, inspiracji poszukuje w otaczającej go przestrzeni, od dźwięków w kuchni po pisk ciszy w gwieździstą noc.

Większość jego utworów piętrzy się  w szufladzie jednak co jakiś czas ich nadmiar musi ujrzeć światło dzienne. Jeden z nich utwór pt. ”Szukając Szczęścia”; kilka lat temu spośród ponad tysiąca zgłoszonych zajął II miejsce w ogólnopolskim konkursie „Przebojem na antenę”. Tworzy muzykę pop o zabarwieniu romantycznym z lekkim nawiązaniem do stylistyki lat 80-tych. Komponuję również dla innych artystów.

W swoich piosenkach opisuje relacje między ludźmi ich wzloty i upadki.

Najnowszy singiel „Świat Wie” nagrał wspólnie z Ania Deko i Robertem Chojnackim, z którymi poznał się w studiu nagraniowym.

Ania Deko w wieku 14 lat napisała swoj pierwszą piosenkę pt. „O nic nie pytaj”.  Później powstały kolejne w utrzymanym klimacie miłosnym. W 2009 roku wzięła udział w warsztatach wokalnych u Pani Elżbiety Zapendowskiej i Andrzeja Głowackiego do dziś pamięta, słowa pani Eli „Dekowa, jeżeli Ty wcześniej nie zwariujesz to może coś osiągniesz”.  Od 2011 roku współpracowała z zespołem rockowym Solaris Road , z którym nagrała demo. Nasza piosenka pt. „Maski” była na pierwszym miejscu listy przebojów Radia Chicago.

W styczniu 2012 próbowała swoich sił w programie „bitwa Na Głosy” dostała się do drużyny Kamila Bednarka, z która pokonała wszystkie drużyny i wygrała.

„Jestem szalona, mówią, że roztrzepana. Pojechałam sama na drugi koniec Polski. Eliminacje zaczynały się o 9 rano, a ja byłam na miejscu o 23. Miałam zamiar spać pod budynkiem, ale całe szczęście ochrona się nade mną zlitowała. Żyje chwilą. Jak każda kobieta marzy o prawdziwej miłości” – mówi Ania Deko.

Link do utworu:
https://www.youtube.com/watch?v=-qIPVRTkiBU

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny