Sylwia Przybysz ft. Konrad OldMoney „Geografia“

Sylwia Przybysz po urodzeniu córeczki nie zwalnia tempa i robi swoim fanom niespodziankę. W serwisach streamingowych pojawił się właśnie singiel „Geografia”.

„Geografia“ opowiada o sile uczucia, dzięki któremu zawsze znajdziemy drogę do realizacji swoich najskrytszych marzeń. Uczucia, które nie potrzebuje kompasu, czy GPS-a, ponieważ jest wystarczająco mocne samo w sobie. Mimo, iż utwór powstawał w „lepszych czasach“, obecnie nabiera jeszcze głębszego sensu. Wierzę, że „serce znajdzie drogę (…)“ nawet gdy cały świat będzie nam przeszkadzał i chcę się tą wiarą podzielić z moimi fanami dlatego mimo, iż w przez pandemię nie mogliśmy zrealizować klipu do singla zdecydowaliśmy się na premierę w streamingu – mówi o singlu Sylwia Przybysz.

Sylwia Przybysz to popularna wokalistka i influencerka, która zdobyła serce młodego pokolenia, prywatnie młoda mama i partnerka Jana Dąbrowskiego.

Utwór „Geografia“ podobnie jak jego poprzednik „Va Banque“ powstał we współpracy z amerykańskim producentem Konradem OldMoney, który na swoim koncie ma współpracę między innymi z Justinem Bieberem a w Polsce znany jest ze współpracy z Dawidem Kwiatkowskim;  oraz Beatą Ejzenhart – polską tekściarką i wokalistką.

Z pewnego źródła wiemy, że to zdecydowanie nie ostania ich kolaboracja w tym składzie.

Link do spotify: https://found.ee/Geografia

Wykonawca: Sylwia Przybysz
Muzyka: Konrad OldMoney
Tekst: Beata Ejzenhart, Sylwia Przybysz
Produkcja: Konrad OldMoney

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.