Tash Sultana z nowym singlem dla Play Station 4

Z okazji premiery gry „The Last of Us Part II” na PlayStation 4, firma PlayStation Australia nawiązała współpracę z największą nową muzyczną gwiazdą Australii. Tash Sultana stworzyła nową aranżację utworu „Through The Valley”, pochodzącego ze zwiastuna gry, który stał się wiralem w 2016 roku.

To pierwsza tego typu współpraca w mojej karierze. Zazwyczaj tworzę po prostu, pisząc utwory z innymi artystami w studio. Ten utwór powstał do gry i to jest inne, nie był to mój typowy styl pracy, dlatego było to bardzo ciekawe doświadczenie. Cieszę się, że dane mi było wziąć udział w tym projekcie. Odzew od graczy jest niesamowity.

– powiedziała Tash

Oryginalny utwór „Through The Valley” został nagrany przez amerykańskiego bluesowego i folkowego artystę, Shawna Jamesa. W grze piosenkę śpiewa główna bohaterka Ellie, której instynkt zabójcy pozwala na przetrwanie w brutalnym, postapokaliptycznym świecie gry.

„Through The Valley” stało się hitem numer 1 na różnych listach przebojów, kiedy zostało użyte w zwiastunie „The Last of Us Part II” z 2016 roku. Byliśmy więc bardzo podekscytowani współpracą nad nową wersją z tak wielkim, australijskim talentem, jakim jest Tash Sultana.

– Patricia Lagana, dyrektorka marketingu w Sony Interactive Entertainment Australia

Świat TLOU jest niezwykle wciągający, a fani czują emocjonalną więź z losami głównych bohaterów. Chcieliśmy podtrzymać te uczucia za pomocą muzyki, która ma ogromny ładunek emocjonalny. Niektóre z tych utworów stały się nieodłączną częścią całej serii. Nie mógłbym być bardziej dumny z efektów. Tash spisała się znakomicie, a ostatni klip doskonale oddaje klimat „The Last of Us”, który fani tak pokochali.

– Matt Holmes, Kreatywny Dyrektor Wykonawczy w Poem

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny