Wakacyjny singiel Honoraty Skarbek z hiszpańskim wokalistą

Dziś premiera nowego singla Honoraty Skarbek ft. Iwaro – IYO. Gorący klip prosto z Ibizy wystartował właśnie na YouTube i VEVO! IYO to drugi singiel zapowiadający kolejną płytę wokalistki, która coraz częściej zaskakuje swoich fanów muzycznymi nowościami.

Piosenka jest wakacyjną propozycją, która idealnie wpisuje się w beztroski czas wspólnych zabaw, dzielenia się uśmiechem i radości. 

Singiel został nagrany w duecie z hiszpańskim Dj-em Iwaro, który został odkryty przez Honoratę w internecie. Sama artystka, jak wiadomo, świetnie odnajduje się na tej płaszczyźnie i współpraca z DJ-em była całkowicie koordynowana online, co potwierdza łatwość komunikacji w XXI wieku.

Ciekawostką jest to, że teledysk został nakręcony podczas pobytu Honoraty na Ibizieprzy użyciu telefonu, zgodnie z zaplanowanym przez nią scenariuszem. Wystąpiły w nim również koleżanki wokalistki, które wspólnie z nią spędzały urlop na gorącej wyspie.

Inspiracją do stworzenia piosenki w wakacyjnym klimacie, był pobyt Honoraty na Dominikanie pełnej kolorów i latynoskich rytmów nawiązujących do pełni szczęścia i carpe diem. Artystka chciała w pełni oddać klimat uchwycony w gorącej Hiszpanii oraz przełożyć na ekran unikalność i klimat słonecznej wyspy. 

Za muzyczny projekt odpowiedzialny jest zespół producencki MIYO, który współpracował z wokalistką również przy ostatnim singlu “Friendzone”.

IWARO (Miguel Valbuena) to hiszpański muzyk, który swoją karierę rozpoczął jako producent. Jest również wokalistą i Dj-em. Jego styl muzyczny charakteryzuje różnorodność od Latino, przez Reggaeton, Mambo do Electric Dance.

Muzyka Iwaro była grana na największych festiwalach na świecie, w najbardziej renomowanych  klubach i przez popularnych światowych DJ-ów, takich jak Tiesto.

W Polsce zyskał popularność dzięki muzyce Hand Up (styl muzyki klubowej powstały na początku XXI w. w Niemczech, wywodzący się od muzyki dance i hard trance) którą poczatkowo tworzył pod prawdziwym nazwiskiem. Dzięki „IYO” z pewnością zyska rzesze fanów również w Polsce!

IYO na VEVO: http://bit.ly/VEVO-honorata-skarbek-IYO
IYO w streamingu: https://mymusicpl.lnk.to/IYO

1 Komentarz
  1. […] znany polski muzyk, gitarzysta, wokalista, kompozytor, producent i aranżer. Jest laureatem Fryderyka za albumy: „Smack” (w 2019 roku , jako […]

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.