Wybieram Kulture
Najnowsze wieści o polskiej muzyce!

Wilki Koncert Dni Legnicy

Czerwcowy wieczór, zaczyna się ściemniać…Za chwilę na Dniach Legnicy wystąpić ma  gwiazda wieczoru.  Czuję  niepokój, bo moja wizja wcześniejszych koncertów, a właściwie „światła zastanego” zaczyna się spełniać…

Koncert bowiem to nie tylko sama muzyka i spotkanie z artystą. Bardzo ważna jest aranżacja sceny, a dopełnienie całości  stanowi czarujące światło. Podczas tego występu i wszystkich innych  (nie dotyczy Maleńczuka, który przybył z własnym oświetleniowcem) zabrakło dynamiki świetlnej. Było ciemno, ponuro i nie sposób było zauważyć Roberta na scenie. Całość jakość uratowało nagłośnienie- inaczej występ zaliczyłbym niestety do „tych” nieudanych.

WILKI to niewątpliwie jeden z najpopularniejszych zespołów rockowych w Polsce, przy tym dowodzony przez charyzmatycznego lidera z talentem i charakterem, który nieczęsto zdarza się w naszym kraju.

Zespół zagrał swoje najpopularniejsze utwory, m.in. „Son of the Blue Sky”, „Aborygen”, „Eli lama sabachtani” „Baska” i „Urke”. Wilki zagrały fenomenalnie, Robert świetnie śpiewał i nawiązywał bezpośredni kontakt z publicznością. Muzycy, proszeni o bis, spełnili oczekiwania fanów, rozgrzewając atmosferę do czerwoności. Mieszkańcy i inni uczestnicy koncertu pytani o wrażenia z występu zespołu,  mówili o „czadzie”, „koncercie w dechę” i „prawdziwej klasie muzyków”.

Mojej osobie zatem, wypada się tylko pod tym podpisać:)

Relacja i zdjęcia – Krzysztof Trefon

KLIKNIJ TUTAJ, ABY WEJŚĆ DO GALERII
KLIKNIJ TUTAJ, ABY WEJŚĆ DO GALERII

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

%d bloggers like this: