WOJTEK JUSTYNA Tree… Oh!? – A`propos Club w Wałbrzychu

zdjecie1

Od kilku lat Wojtek Justyna Tree… Oh!? występuje w całej Holandii w klubach, na dużych salach koncertowych (np. Anton Philipszaal) i na festiwalach. W 2010 r. ich muzyka trafiła na płytę „LOVE/LIVE/LISTEN to The Hague”, na której znalazły się utwory odzwierciedlające talent, pasję i kreatywność artystów muzyków mieszkających w Hadze.
W 2011 r. trio Wojtka Justyny otrzymało 2. nagrodę w konkursie Zoetermeer Jazz Concours. Wiosną, 12 marca 2015 r., ukaże się album zespołu zatytułowany „Definitely Something” z kompozycjami Wojtka o dynamicznej rytmice i porywających melodiach. Kolorytu dodają im swoją muzyczną osobowością sławni artyści, którzy na jego zaproszenie wystąpili na płycie.

Definitely Something” jest pierwszą autorską płytą Wojtka z muzyką w stylu fusion, łączącą jazz, funkowy groove, współczesny soul, pierwotny blues i rdzenne afrykańskie rytmy.

Wojtek Justyna Tree… Oh!? prezentuje muzykę będącą intrygującym połączeniem nurtów jazzowych i funkowych. Liderem grupy jest polski gitarzysta, Wojtek Justyna. Jego wszechstronność, wyobraźnia muzyczna, oryginalny kompozytorki styl i poczucie humoru nadają wyjątkowy i niepowtarzalny klimat jego muzyce i koncertom zespołu.
Trio wykonuje kompozycje Wojtka wzbogacone różnorodnymi brzmieniami gitary, pełnymi temperamentu improwizacjami i żywym dialogiem muzycznym między członkami zespołu. Wojtkowi towarzyszą: Daniel Lottersberger (z Austrii) na gitarze basowej i Alex Bernath (z Niemiec) na perkusji.

Bilety: 25 zł przedsprzedaż, 35 zł w dniu koncertu 

A`propos Club

ul. Wieniawskiego 82

58-309 Wałbrzych

www.aproposclub.pl

www.facebook.com/aproposclub

www.facebook.com/aproposhotel

tel. (+48 74) 840 40 49; 500 296 755

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.