Will Ferrell w nowej komedii Netfliksa o… Eurowizji! Posłuchaj singla „Volcano Man” z filmu „Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga”

„Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga” to nadchodząca produkcja Netfliksa, wyreżyserowany przez Davida Dobkina (Wedding Crashers). W filmie, który już 26 czerwca trafi na Netflix i wynagrodzi fanom Eurowizji pierwszy rok bez konkursu, zobaczyć będzie można takich aktorów jak: Will Ferrell, Rachel McAdams, Pierce Brosnan, Demi Lovato, czy Dan Stevens. Fabuła to historia dwóch aspirujących talentów – Larsiego (Will Ferrell) oraz Sigrit (Rachel McAdams) – którzy otrzymują niespotykaną szansę reprezentowania Islandii w największym na świecie konkursie muzycznym. Wreszcie mogą udowodnić, że marzenia się spełniają.

Ścieżka dźwiękowa filmu zawierać będzie utwory w wykonaniu Willa Ferrella oraz innych aktorów. Pierwszy singiel ze ścieżki dźwiękowej „Volcano Man” jest już dostępny, a dzisiaj premierę miał teledysk do tego utworu, który jest już dostępny na YouTube.

W ostatni piątek Will Ferrell pojawił się w programie Graham Norton Show, w którym opowiedział, jak został fanem Eurowizji: „To stało się około 20 lat temu, podczas odwiedzin rodziny mojej żony w Szwecji. Pewnego wieczoru jej kuzyn zaproponował, żebyśmy obejrzeli Eurowizję. Siedziałem jak wryty trzy godziny przed telewizorem. Nie wierzyłem w to, co oglądam. To była najbardziej szalona rzecz, jaką widziałem. Cały ten spektakl i jego humor, to było niesamowicie zaraźliwe”.

Leave A Reply

Your email address will not be published.