Wydawnictwo Ale! – marka dla miłośniczek i miłośników literatury obyczajowej

Powstaje nowa wydawnicza marka dla miłośniczek i miłośników literatury obyczajowej. Wydawnictwo Ale! – wyodrębnione z Wydawnictwa Agora zadebiutuje 8 lutego 2023 r. książką Katarzyny N. Haner „Dyrektor generalny”.


Wydawnictwo Ale! to historie, które rozpalą emocje i wyobraźnię, opowieści wyciskające łzy oraz zapewniające dobrą rozrywkę i poczucie wspólnoty. W ofercie Ale! znajdą się nie tylko erotyki i romanse, ale też książki z gatunku chick lit, powieści obyczajowe oraz literatura new adult – m.in. z popularnymi i uwielbianymi przez czytelników tropami (np. hate-love, friends to lovers, grumpy-sunshine, golden retriever energy, enemies to lovers). Będą to również tytuły wyznaczające trendy – gorące nowości, które zdążyły już zdobyć szeroką publiczność na światowym rynku. Co istotne, Ale! zapewni nowe otwarcie autorkom już popularnym w Polsce, a także debiutantkom – wraz ze startem działalności Wydawnictwo Ale! w swoich mediach społecznościowych ogłosiło nabór tekstów.

– Wydawnictwo Ale! stawia na bliski kontakt i współtworzenie treści razem z czytelniczkami i czytelnikami. Chce wspierać młode twórczynie i twórców w ich literackiej drodze oraz tworzyć bezpieczne i otwarte miejsce, w którym każdy, kto lubi literaturę obyczajową, znajdzie coś dla siebie

mówi Agnieszka Skowron, redaktorka inicjująca Wydawnictwa Ale!.

 Pierwszym tytułem Wydawnictwa Ale! będzie książka Katarzyny N. Haner – „Dyrektor generalny”, która ukaże się już 8 lutego br. To pełna seksualnego napięcia opowieść o zakazanym związku Olivii – asystentki wiekowego szefa i Harry’ego – jego wnuka, który jest spadkobiercą fortuny. Przedsprzedaż tytułu ruszyła 16 stycznia br. – powieść jest dostępna na Kulturalnysklep.pl – wraz z boksem z niespodziankami dla czytelniczek [bit.ly/Dyrektor_generalny_Haner_box] oraz na empik.com [https://bit.ly/Dyrektor_generalny_Haner]. E-book będzie dostępny od 1 lutego br. na Publio.pl, a audiobook w interpretacji Ewy Abart – od 8 lutego br. na Publio.pl oraz w Empik Go i Audiotece.

 

W limitowanym „boksie romantycznym” czytelniczki oprócz książki Katarzyny N. Haner „Dyrektor generalny” znajdą trzy niespodzianki: kubek ceramiczny „Ale! Czytaj, aby poczuć”, zaparzacz do herbaty w kształcie serca oraz aromatyczną herbatę Earl Grey Rainbow. Ten zestaw opatrzony hasłem „Zasmakuj miłości z Ale!” pozwoli na uprzyjemnienie lektury książki.

W pierwszym półroczu 2023 r. nakładem Wydawnictwa Ale! ukażą się m.in.: nowa seria Katarzyny N. Haner, nowa seria Weroniki Jaczewskiej, która zadebiutowała w Wydawnictwie Agora w 2022 r. powieściami erotycznymi „Niegrzeczny prezes” i „Niepokorny driver”, pierwsza powieść Ivy Owens, znanej polskim czytelniczkom jako połówka duetu pisarskiego Christina Lauren, a także debiutanckie powieści obyczajowe i romanse N. S. Perkins oraz Jen Devon. 

Więcej informacji na stronie https://wydawnictwoagora.pl/wydawnictwoale/

oraz w mediach społecznościowych:

instagram.com/wydawnictwoale 

twitter.com/aleksiazki

tiktok.com/@aleksiazki

facebook.com/wydawnictwoale

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.