Zagrała na FEST Festivalu 2022 – brokatowe electro zawładnie Polską?

Brokatowe electro zawładnie Polską? Maya Krav wydaje turbo REMIX!

W ciągu ostatniego roku na polskiej scenie elektronicznej pojawiło się nowe nazwisko. Jest to Maya Krav, brokatowa producentka, która ma za sobą występy na wielkich scenach, takich jak, czy FEST Festival 2022. Co więcej, dwa miesiące po swoim debiucie miała okazję supportować Sanah. Niedawno razem z polskim producentem MadMusician wydała remix do singla “VIGZA”!

 

Remix “VIGZY” to najlepszy materiał na klubową imprezę. Pomimo że oryginał jest bardziej rockowy, MadMusician nie miał problemu z nadaniem mu elektronicznego klimatu. Co ciekawe, brzmienie gitary połączony z tłustym basem zwieńcza całość remiksu. Dzięki energii piosenki nie sposób usiedzieć w miejscu!

 

Taneczny teledysk remiksu w reżyserii Krzysztofa Łęczyckiego idealnie odwzorowuje temperament piosenki. Po raz kolejny możemy oglądać tego typu klip u Mai Krav – pierwszy był do singla “TIME’S UP”, stworzony przez tego samego filmowego producenta. Ponadto, w obu piosenkach możemy oglądać genialną choreografię Asi Makowiec, która za każdym razem wpasowuje się w klimaty utworów brokatowej solistki.

 

Maya Krav przez ostatnie miesiące zagrała 22 koncerty, pokazując, że na polskiej scenie elektronicznej pojawiło się nowe nazwisko. Posłuchaj jej teraz!

 

Posłuchaj remiksu:

Zaobserwuj Maye Krav:

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.