Zalewski śpiewa Niemena w Katowicach [FOTORELACJA]

Zobacz również niespodziankę od Krzysztofa Zalewskiego pod galerią!

Dominika Janotta
Dnia 9 października 2018 r. w Narodowej Orkiestrze Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach odbył się koncert Zalewski śpiewa Niemena.

Podczas koncertu usłyszeliśmy nie tylko dobrze znane utwory z płyty Zalewski śpiewa Niemena (m.in. Począwszy od KainaDziwny jest ten świat), jak również inne utwory z repertuaru Czesława Niemena – Ode to Venus czy Człowiek jam niewdzięczny.

Chociaż koncerty na trasie są hołdem dla Czesława Niemena, to jak sam Krzysztof Zalewski podkreśla, są to „regularne, normalne koncerty rockowe, i nic złego się nie stanie jak zaczniemy tańczyć”. Po zachętach publiczność pokazała, na co ją stać podczas żywszych utworów takich jak Doloniedola czy Domek bez adresu.

Nie zabrakło również, tradycyjnego już, zejścia Krzysztofa ze sceny do publiczności, co wywołało niemały entuzjazm, czy wspólnego odśpiewania razem z publicznością Snu o Warszawie.

Krzysztofowi Zalewskiemu na scenie towarzyszyły siostry Przybysz, które nie tylko wystąpiły jako chórek, ale również każda zaprezentowała po jednym utworze solowo, a także pokazały swoje umiejętności taneczne.

Razem z nimi zagrali Jurek Zagórski (gitara), Tomasz Duda (saksofon, flet), Jarosław Jóźwik (instrumenty klawiszowe), Pat Stawiński (bas) oraz Kuba Staruszkiewicz (perkusja).

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji!


Po koncercie Krzysiek wyszedł do fanów i chętnie podpisywał płyty, bilety oraz robił pamiątkowe zdjęcia, a dla czytelników naszego portalu nagrał pozdrowienia:

Leave A Reply

Your email address will not be published.