Zespół BODO podpisał kontrakt z Sony Music!

Miło nam poinformować, że do grona Artystów Sony Music dołączył kolejny zespół. Nowy, niezmiernie ciekawy i intrygujący projekt muzyczny! Panie i Panowie poznajcie BODO!

bodo2

Projekt BODO to nowy zespół na warszawskiej scenie muzycznej – wynik fascynacji polską kinematografią oraz muzyką dwudziestolecia międzywojennego. Pomysłodawcą formacji jest Szymon Tarkowski, basista znany z takich grup jak Płyny, Babadag czy Pustki. Do składu dołączyli perkusista Andrzej „Kwiatek” Kwiatkowski (który współpracował wcześniej z Tarkowskim w formacji Płyny), gitarzysta i producent muzyczny Maciej Bąk (muzyk grup Letters from Silence i Stardust Memories) oraz wyjątkowa wokalistka Hanna Malarowska (znana z grupy Hanimal). Szybko okazało się, że idealnym patronem projektu jest kultowy aktor Eugeniusz Bodo i muzycy postanowili ochrzcić zespół na jego cześć – po prostu BODO.
Co ważne, zespół nie wykonuje klasycznych coverów a reinterpretuje klasyczny materiał z dużym szacunkiem, nadaje mu bardzo osobisty charakter i współczesne, alternatywne brzmienie. Ich aranżacje pozytywnie zaskakują słuchaczy swoją świeżością i oryginalnym podejściem.

Więcej informacji na temat projektu już wkrótce!!!

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny