„Zwiastun” WOLSKIEJ

WOLSKA zwiastuje debiutancką płytę i prezentuje singiel „Zwiastun”.

WOLSKA nie zatrzymuje się ani w chwile. Po znakomitym 2022 r., zaznaczonym kilkoma hitami i znakomicie przyjętymi koncertami, artystka rozpoczyna nowy rok kolejnym wyjątkowym utworem. Zwiastun– to najnowszy singiel tej jednej z najbardziej uzdolnionych artystek młodego pokolenia, który nomen omen zwiastuje jej debiutancki album.

 

Posłuchaj: https://ffm.to/WolskaZwiastun

Zwiastun powstał troszkę przez przypadek. Ze znajomymi bawiłam się kiedyś w pisanie piosenek w 15 min i wylosowałam „pozytywną piosenkę o zakochaniu”. Ale czy to tylko o tym opowiada „Zwiastun”? Z perspektywy czasu zauważyłam, że ukryłam w niej pewne wyobrażenia, które przerodziły się w konkretne sytuacje z mojego życia i to takie z ostatnich dni… Czy zwiastun stał się przepowiednią? Tekst utworu mówi sam za siebie, ale interpretację zostawiam już Wam” – mówi WOLSKA, która jest również autorką muzyki i tekstu „Zwiastuna”.

 Żeby było mało, multiinstrumentalistka dograła również partie na skrzypcach. Utwór powstałe we współpracy z Mikołajem „Tribbsem” Trybulcem producentem znanym m.in. z duetu Nocna Linia.

Teledysk do utworu został w pełni zrealizowany przez wszechstronną artystkę wzbogacając premierowy utwór o nowe znaczenia. Poprzez wybór stroju i miejsca WOLSKA oddaje sentymentalny pokłon szkole muzycznej, w której to czas spędzony był zwiastunem do jej pełnometrażowej, muzycznej drogi. Singiel WOLSKIEJ został okraszony bajkową ilustracją autorstwa Marysi Jagłowskiej, odpowiedzialnej za większość dotychczasowych okładek wokalistki.

 

Chciałabym najmocniej podziękować całej Szkole, a przede wszystkim Dyrektorowi Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. im. Karola Szymanowskiego w Płocku, Michałowi Zawadzkiemu, za możliwość zrealizowania mojego wolskiego pomysłu – dodaje WOLSKA składając specjalne podziękowania swojej muzycznej Almie Mater.


Więcej o WOLSKIEJ na:
YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCrERLjs1PnNFeNXs7r4dXHQ
Spotify: https://open.spotify.com/artist/6W535X9Sk4zYwdMeXQ8LwM
Instagram: https://www.instagram.com/wolskamusic/
TikTok: https://www.tiktok.com/@wolskamusic?lang=en
Facebook: https://www.facebook.com/wolskamusic

 

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.