25. Finał WOŚP już za nami. Zobacz zdjęcia z Wałbrzycha!

Fundacja Jerzego Owsiaka grała w niedzielę „dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom”.

W Wałbrzychu impreza miała miejsce w Centrum Nauki i Sztuki Stara kopalnia. Na miejscu można było przejść bezpłatnie badania EKG, konsultacje podologa, sprawdzić poziomu glukozy. Były również konsultacje fryzjerskie i kosmetyczne, badanie PH organizmu i analiza składu ciała, badanie słuchu i nauka udzielania pierwszej pomocy a także można było porozmawiać z trenerem personalnym.

Na scenie odbyły się występy artystyczne laureatów konkursu „Wałbrzych ma Talent”, pokazy taneczne grup WOK, Zespołu Pieśni i Tańca „Wałbrzych”, Szkoły Tańca „Cordex”.

Zaprezentowali się również Miners Krause Wałbrzych – nasza drużyna futbolu amerykańskiego, BWS Cheerleaders.

W przerwie między licytacjami wystąpił zespół z Katowic – „Moonkite” i gwiazdy wieczoru – „Nullo i Pork” – do niedawna skład formacji hip-hopowej „Trzeci Wymiar”.

Nie sposób ominąć niesamowite przebrania, które zaprezentował Teatr Jestem Hej oraz Teatr Żarówka.

W tym roku hojność wałbrzyszan zaskoczyła wszystkich, gdyż kwota z wałbrzyskiej zbiórki na WOŚP wyniosła 132 944,73 zł i 137,65 euro.

Zapraszam do obejrzenia zdjęć.

Leave A Reply

Your email address will not be published.