| TV GIRL |
| Zmiana miejsca koncertu! Ze względu na duże zainteresowanie koncertem, wydarzenie zostało przeniesione do TAURON Areny Kraków. Data koncertu nie ulega zmianie.14.08.2023 – KRAKÓW – TAURON Arena Kraków TV Girl to z pozoru słoneczna mieszanka francuskiego popu z lat 60-dziesiątych z muzyką soul prosto z południowej Kalifornii. Jednak pod tą lśniącą powłoką kryje się mroczne serce, bijące ostrym dowcipem i cyniczną alienacją, a muzyka jest przez to tym bardziej pociągająca. Zespół został założony w 2010 roku, a w jego skład wchodzą: Brad Petering, Jason Wyman i Wyatt Harmon.
W 2014 roku grupa TV Girl zaprezentowała swój debiutancki album “French Exit”, który zdoby uznanie krytyków. Album jest wierny urokowi TV Girl z mnóstwem elektronicznych sampli przesiąkniętych gitarowymi dźwiękami, wijącymi się organami i eterycznymi wokalami.
Teraz, gdy minęło kilka lat od premiery, “French Exit” stał się kultowym ulubieńcem nastolatków i dorosłych. Aby uczcić tę okazję, zespół po raz pierwszy zagra French Exit w całości i w pełnym składzie. |
| Bilety w sprzedaży na www.LiveNation.pl |







![[Recenzja książki] Sebastian Orszulik „Tam i z powrotem + trzy metry”](https://wybieramkulture.pl/wp-content/uploads/2026/03/1345359-352x500-1-100x70.jpg)


![[RECENZJA KSIĄŻKI] David Duchemin-ŚWIATŁO · PRZESTRZEŃ · CZAS](https://wybieramkulture.pl/wp-content/uploads/2026/03/IMG_5398-100x70.jpeg)


