Meteor powraca z nowym materiałem – sprawdź „Masz pasję”!

Meteor, raper od wielu lat działający w warszawskim podziemiu, przygotował nowy materiał składający się na album „Mantra”. To rap w starym, dobrym stylu. Ukazuje to już pierwszy singiel masz pasję, do którego beat stworzył DJ Gondek.

Oldschoolowy, szlachetny rap w obecnych czasach jest jak najbardziej w cenie. Dlatego warto zwrócić uwagę na Meteora i jego nowy materiał. O „Masz pasję” mówi tak: Pasja jest moją nadzieją i motywacją, dzięki której przełamuje kolejne bariery ograniczeń własnych niedoskonałości. Oczywiście w moim przypadku jest to rap. pasji. Czy swieci słońce czy pada deszcz, robię i żyję rapem. Niezależnie od okoliczności.

To zapowiedź albumu „Mantra”, który jest już gotowy. To mój 6 podziemny album. Treści w nim zawarte odzwierciedlają wartości którymi się kieruję. Wierzę, że powtarzanie wersów zawartych na tym albumie pomaga oczyścić umysł z otaczającego nas syfu. Czas wyjść z materiałem do ludzi, jest to dla mnie pewien rodzaj przełomu. Muzyka staję się dla mnie już nie tylko napędem, ale narzędziem do kreowania rzeczywistości – zapowiada Meteor.

Do numeru powstał bardzo pasujący klimatem do warstwy muzycznej teledysk. Jest on dostępny na YT rapera, kawałek można też sprawdzać na wszystkich platformach streamingowych. 

https://www.facebook.com/93.MeteoR

https://www.instagram.com/music.by.meteor/

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.