TV Girl – zmiana miejsca koncertu!

TV GIRL
Zmiana miejsca koncertu!
Ze względu na duże zainteresowanie koncertem, wydarzenie zostało przeniesione do TAURON Areny Kraków. Data koncertu nie ulega zmianie.14.08.2023 – KRAKÓW – TAURON Arena Kraków

TV Girl to z pozoru słoneczna mieszanka francuskiego popu z lat 60-dziesiątych z muzyką soul prosto z południowej Kalifornii. Jednak pod tą lśniącą powłoką kryje się mroczne serce, bijące ostrym dowcipem i cyniczną alienacją, a muzyka jest przez to tym bardziej pociągająca. Zespół został założony w 2010 roku, a w jego skład wchodzą: Brad Petering, Jason Wyman i Wyatt Harmon.

 

W 2014 roku grupa TV Girl zaprezentowała swój debiutancki album “French Exit”, który zdoby uznanie krytyków. Album jest wierny urokowi TV Girl z mnóstwem elektronicznych sampli przesiąkniętych gitarowymi dźwiękami, wijącymi się organami i eterycznymi wokalami. 

 

Teraz, gdy minęło kilka lat od premiery, “French Exit” stał się kultowym ulubieńcem nastolatków i dorosłych. Aby uczcić tę okazję, zespół po raz pierwszy zagra French Exit w całości i w pełnym składzie. 

Bilety w sprzedaży na www.LiveNation.pl
Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.