A Tribe Called Quest ujawnia okładkę i tytuł nowego albumu

A Tribe Called Quest, legendarna nowojorska grupa hiphopowa, zaskoczyła w tym tygodniu informacją o premierze nowej i jednocześnie ostatniej płyty! Krążek zatytułowany „We Got It From Here… Thank You 4 Your Service” trafi do sprzedaży cyfrowej 11 listopada. Premierę na nośniku fizycznym poznamy wkrótce.

image003

Grupa ujawniła na łamach Complex okładkę albumu We Got It From Here… Thank You 4 Your Service”.

Jest to pierwsza od 18 lat płyta nagrana w oryginalnym, 4 osobowym składzie (Q-Tip, Ali Shaheed Muhammad, Phife Dawg oraz Jarobi White).

Pochodzący z nowojorskiego Queens i Brooklynu Q-Tip, Phife Dawg i Ali Shaheed Muhammad utworzyli w1985r A Tribe Called Quest, do której później czasowo dołączył Jarobi White. Jest to jedna z najbardziej uwielbianych i szanowanych grup hip-hopowych wszechczasów. Uznanie zyskali dzięki wyjątkowemu i przełomowemu podejściu do muzyki rap poprzez łączenie jazzowych melodii z afrykańskimi rymami. ATCQ w dużej mierze przyczynili się do popularyzacji tego nowego gatunku, który charakteryzował Wschodnie Wybrzeże początku lat 90.. Ich albumy uważane są za klasykę oldschoolowego hip-hopu, a ich ostatni krążek „The Love Movement” z 1999r. został nominowany do nagrody Grammy w kategorii „Best Rap Album”.

Więcej informacji o ATCQ na : Facebook| Instagram | Twitter |Oficjalna strona |

Leave A Reply

Your email address will not be published.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/wk2021/public_html/wp-includes/functions.php on line 5107